Gwiazdy na pokazie Deni Cler. Wolszczak na sportowo, a Szostak cała w różu. Sykut-Jeżyna tym razem bez szału

Na prezentacji nowej kolekcji Deni Cler pojawiło się wiele polskich gwiazd, które chętnie pozowały na ściance. Grażyna Wolszczak przyszła w nietypowym dla niej zestawieniu. Jak prezentowali się inni?

Więcej na temat mody i show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Pokazy kolekcji dużych marek zawsze przyciągają osoby związane z show-biznesem. Zaproszone gwiazdy mają często uświetnić imprezę. W piątek 21 stycznia odbyła się prezentacja nowej kolekcji Deni Cler, na której nie brakowało celebrytów ze świata filmu i telewizji. My patrzymy na ich stylizacje.

Zobacz wideo Grażyna Wolszczak walczyła z pocovidowym wypadaniem włosów

Nieznane dzieci gwiazd. Jak wyglądają?Mniej znane dzieci sławnych rodziców. Czym się dziś zajmują?

Gwiazdy na pokazie Deni Cler. Wolszczak na sportowo, a Szostak cała w różu

Grażyna Wolszczak pojawiła się tego wieczoru w niecodziennym dla siebie wydaniu. Aktorka, która często stawia na elegancję i szpilki, tym razem wybrała sportowy szyk. Założyła niebieski komplet z połyskującej tkaniny à la dżins. Uwagę zwracają zwłaszcza spodnie z mocno rozszerzanymi nogawkami. Na to gwiazda zarzuciła cienką, wzorzystą, błyszczącą kurtkę. Do tego typowo sportowe buty. Ale koloru dodawała jeszcze torebka w żywym turkusowym odcieniu. Trzeba przyznać, że zazwyczaj widujemy aktorkę w mniej luzackich stylizacjach. Jak wyszło?

Grażyna WolszczakGrażyna Wolszczak KAPiF.pl / KAPiF.pl

Na skrajnie inny styl postawiła w ten dzień Karolina Szostak. Prezenterka wiadomości sportowych tym razem olśniła różem. Założyła garnitur w tym kolorze, z oversize'ową marynarką. Do całej stylizacji dodała mnóstwo błyskotek. Na nogach lśniły sandałki z brokatowymi kokardami, a w ręce trzymała małą, lecz rzucającą się w oczy torebkę w karnawałowym stylu - całą ze srebrnych cekinów. Szyję dziennikarki zdobił z kolei masywny błyszczący naszyjnik.

Karolina SzostakKarolina Szostak KAPiF.pl / KAPiF.pl

Karina WojciechowskaKarina Wojciechowska była pierwszą powojenną Miss Polonią. Jak dziś wygląda?

Karolina Szostak zaszalała ze stylizacją, czego nie można powiedzieć o Paulinie Sykut-Jeżynie. Prezenterka tym razem pojawiła się w luźnej koszuli w kolorze zgaszonej zieleni, która nie dodała urody i ukryła świetną sylwetkę gwiazdy. A jak prezentowały się inne znane nazwiska? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii, klikając na górze strony.

Więcej o: