"Najmłodszy polski milioner" trafił do szpitala. Usłyszał niepokojącą diagnozę. "Nie będę kłamał - łzy same napływają"

Piotr Kaszubski podzielił się przykrą informacją na Instagramie. Trafił do szpitala, gdzie usłyszał diagnozę.

Bądź na bieżąco. Więcej na temat życia gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Piotr Kaszubski przed laty zasłynął jako "złote dziecko biznesu". W wieku 20 lat został określony przez media najmłodszym polskim milionerem. Jest polskim przedsiębiorcą, który stworzył, produkował i sprzedawał ponad 60 różnych marek kosmetyków i suplementów diety. Przez ostatnie lata pisano głównie o jego problemach z prokuraturą i unikaniem płacenia podatków.

Zobacz wideo Biznesy gwiazd. Niektórym udało się odnieść sukces!

Piotr Kaszubski trafił do szpitala, gdzie usłyszał przykrą diagnozę

Na Instagramie Kaszubski poinformował, że obecnie przebywa w szpitalu Bielańskim i poddawany jest różnym badaniom. Lekarze zdiagnozowali u niego "nagłą głuchotę idiopatyczną". Przedsiębiorca tłumaczy, że to skutek uboczny przebytej infekcji wirusowej. 

Nie jest to najlepszy moment w życiu młodego milionera. Kaszubski żali się, że trzy miesiące temu u jego matki zdiagnozowano nowotwór opon mózgowych. 

Trzy miesiące temu u mamy odkryto nowotwór opon mózgowych, a dzisiaj ja dostałem diagnozę "nagła głuchota idiopatyczna". Prawdopodobnie to wynik przebytej infekcji wirusowej. Trafiłem do szpitala Bielańskiego, gdzie dostałem zastrzyki ze sterydów i skierowano mnie do komory hiperbarycznej.
 

Najbliższy czas przedsiębiorca spędzi w szpitalu, gdzie, jak pisze, lekarze starają się uratować jego słuch. Jego nowa codzienność to przyjmowanie hormonów, badania w komorze hiperbarycznej i słuchanie muzyki. 

Piotr Kaszubski"Najmłodszy polski milioner": Inne państwo chroni mnie już przed Polską

Bo jeżeli mam stracić słuch, to ostatnie co chcę słyszeć to pierwszy koncert wiolonczelowy Elgara.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Więcej o: