Maffashion kończy remont luksusowego apartamentu. Efekt? Jak z okładki. Będzie robić w nim zdjęcia... na Instagram

Maffashion, podobnie jak Julia Wieniawa, inwestuje w nieruchomości. Influencerka wykańcza kolejny luksusowy apartament, który znajduje się w centrum Warszawy.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Maffashion i Sebastian Fabijański w 2020 roku zostali rodzicami. Podjęli wówczas decyzję o sprzedaży apartamentu na warszawskim Wilanowie i przeprowadzce do dużego domu w Konstancinie pod Warszawą. Celebrytka pokazuje w sieci, jak wyglądają wnętrza willi, które, notabene, zdobią obrazy jej partnera. Teraz postanowiła pochwalić się kolejną inwestycją.

Zobacz wideo Tak wygląda luksusowy apartament Maffashion

Ewa FarnaTak mieszka Ewa Farna. Stylowy kącik na poddaszu i salon z widokiem na ogród

Maffashion kończy remont w luksusowym apartamencie. Efekt? Jak z okładki

Kilka lat temu Maffashion kupiła mieszkanie w samym centrum Warszawy. Remont apartamentu opóźnił się ze względu na obowiązki domowe i pracę. Miejsce będzie przeznaczone do specjalnych celów - spotkań z przyjaciółmi i sesji zdjęciowych.  

Powoli się robi. Bardzo powoli, bo to już trwa lata. Nie będę tutaj mieszkać, bo dom rodzinny wybudowaliśmy. Będę tu może pomieszkiwać. Jak przyjadą jacyś bliscy, to będą mieli gdzie się zatrzymać. Nie będę tego mieszkania wynajmowała. Będę tutaj robiła zdjęcia i przebywała, jak będę w centrum. Będę to mieszkanie wynajmować do sesji zdjęciowych. Ja bardzo często szukam różnych pomieszczeń, nigdy nic nie ma, albo już jest wszystko oklepane. Tutaj będzie tyle pięknych kącików, oryginalne rozwiązania, że to jest naprawdę fajna opcja, inwestycja - mówiła wcześniej o apartamencie.

Anna CzartoryskaAnna Czartoryska na wakacjach. Pozuje w bikini, eksponując ciążowy brzuszek

Obecnie remont zmierza ku końcowi, a Maffashion pochwaliła się na Instagramie efektami prac. Na zdjęciach możemy zobaczyć, że sufity i ściany zdobi sztukateria, pojawiły się żyrandole i zraszacze przeciwpożarowe. Przy wyborze mebli celebrytka postawiła na nowoczesne i nieoczywiste rozwiązania. W pokojach znajdują się zarówno industrialne krzesła, jak i balijskie fotele. Zdjęcia zobaczycie w wideo powyżej. Podoba się wam taki wystrój?

Więcej o: