Paulina Holtz była wściekła na wymagania producentów "Klanu". "Napisano scenę i musiałam sprostać, papier wszystko przyjmie"

Paulina Holtz była wściekła po tym, gdy dowiedziała się, czego wymagają od niej producenci serialu "Klan". Miała zatańczyć tango, czego bardzo się obawiała. Dziś dziękuje za to wyzwanie.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Paulina Holtz to aktorka występująca w filmach i serialach, znana z takich ekranizacji jak "Ryś", "Ile waży koń trojański", "Taxi A". Popularność u szerszej publiczności zdobyła rolą Agnieszki w serialu "Klan". Jakiś czas temu scenarzyści telenoweli poinformowali gwiazdę, że w jednym z następnych odcinków będzie musiała z Michałem Milowiczem zatańczyć zmysłowe tango. Paulina Holtz była wyjątkowo wściekła. 

Zobacz wideo Edyta Herbuś mówi o Tańcu z Gwiazdami

Dominika Rucińska w 'You Can Dance'"You Can Dance". Wzruszająca historia jednej z uczestniczek poruszyła jury

Paulina Holtz wściekła na producentów serialu

Gwiazda uważała, że przygotowana scena może ją przerosnąć. Nie umiała tańczyć, chociaż zawsze chciała się nauczyć.

Wściekła byłam strasznie, bo napisano scenę, a ja nie miałam wyjścia i musiałam sprostać wyzwaniu. Jak to mówią, papier wszystko przyjmie. Jednak dzisiaj już wiem, po co to było. Po to, żebym sobie przypomniała, jak bardzo chciałam zawsze nauczyć się tańczyć.
 

Aktorce cała sprawa wyszła na dobre. Taniec tak jej się spodobał, że zapisała się na profesjonalne zajęcia. Zaczęła spełniać swoje marzenie. 

Dzięki temu nieszczęsnemu, jak mi się wydawało, pomysłowi scenarzystów zaczęłam spełniać swoje marzenia.
Zobacz wideo Paulina Holtz uczy się tańczyć

Gwiazda nie czekała z pierwszymi lekcjami na początek nowego roku. Naukę rozpoczęła tuż po świętach. 

Uznałam, że ostatni tydzień roku to idealny czas na rozpoczęcie czegoś, co, mam nadzieję, pięknie rozwinie się w 2022. Za mną dwie lekcje tanga. Mam nadzieję, że za rok będę mogła pokazać wam coś zdecydowanie bardziej widowiskowego.

Paulina Holtz pochwaliła się na Instagramie relacją z pierwszych zajęć. Mówi, że w treningach konieczna jest pokora, dobra chemia z partnerem i słuchanie swojego ciała.

Tak wyglądali członkowie rodziny królewskiej w wieku 40 latTak wyglądali członkowie rodziny królewskiej w wieku 40 lat

Więcej o: