Ewa Krawczyk zmienia zdanie. Zamierza zakończyć spór z Krzysztofem Krawczykiem juniorem. "Mój mąż chce naszego pojednania"

Ewa Krawczyk ma dość publicznej wojny z Krzysztofem Krawczykiem juniorem. Wdowa twierdzi, że będzie dążyć do pojednania.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Krzysztof Krawczyk junior jakiś czas temu wystąpił do ZUS-u o przyznanie renty rodzinnej. Jego prośba została rozpatrzona pozytywnie, co odbiło się na budżecie Ewy Krawczyk. Syn Krzysztofa Krawczyka i wdowa po artyście od lat toczą spór, który zaostrzył się po jego śmierci. Kością niezgody są pieniądze.

Zobacz wideo Za Krzysztofem Krawczykiem będziemy tęsknić wszyscy. Piosenki niektórych twórców nigdy się nie starzeją

Modowe wpadki w rodzinie królewskiej. Arystokraci zaliczyli faux pasModowe wpadki w rodzinie królewskiej. Arystokraci zaliczyli faux pas

Ewa Krawczyk zamierza zakończyć spór z Krzysztofem Krawczykiem juniorem

Kiedy ZUS zgodził się przyznać Krawczykowi juniorowi rentę, obciął środki do życia Ewie Krawczyk. Kobieta zmieniła ostatnio zdanie i twierdzi, że nie ma o to żalu. Mało tego, będzie dążyć do tego, by zakopać topór wojenny.

Nie chcę już kłócić się z juniorem. Mam dość awantur i jak mu się coś należy, to się cieszę, że ma to, na co zasłużył. (…) Ja bym chętnie rękę do niego wyciągnęła, bo na pewno mój mąż chce naszego pojednania - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Wcześniej do "sukcesu" Juniora, jakim było przyznanie mu renty, odniósł się Marian Lichtman, który wspiera go po śmierci ojca.

Tak, to prawda, Krzysztof Krawczyk junior dostał połowę renty rodzinnej Ewy Krawczyk. Walczył o nią sam Krzysztof, jego partnerka, a także pomagający mu Krzysztof Cwynar. To oni drążyli ten temat. Krzyś bardzo się z tego cieszy, bo powoli staje na nogi i już nie musi się bać tak o swoją przyszłość. Sprawiedliwości stało się zadość - mówił w rozmowie z gazetą Lichtman.

'Sanatorium miłości'. Żona Adama wyprowadziła się z domu siedem miesięcy po ślubie"Sanatorium miłości". Żona Adama wyprowadziła się z domu siedem miesięcy po ślubie

Myślicie, że Krzysztof Krawczyk junior i wdowa po jego ojcu pojednają się?

Więcej o: