Patrycja Markowska jeszcze niedawno nosiła syna na rękach, a teraz Filip skończył 14 lat. Piosenkarka rzadko udostępnia takie kadry

Patrycja Markowska zdradziła na Instagramie, że świętuje 14 urodziny syna. Wokalistka postanowiła opublikować fotografię chłopca z dziecięcych lat. Jeszcze nie tak dawno temu nosiła Filipa na rękach, a teraz syn przewiózł ją po raz pierwszy samochodem.

Więcej informacji o życiu prywatnym gwiazd i celebrytów znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Patrycja Markowska rzadko kiedy zdradza szczegóły na temat życia prywatnego. Wokalistka od lat związana jest z aktorem, Jackiem Kopczyńskim, z którym w 2008 roku doczekała się syna. Markowska z okazji urodzin Filipa zrobiła wyjątek i opublikowała jego zdjęcie. Dumna mama wyznała, że jeszcze niedawno syn był małym chłopcem, a teraz wyrasta na przystojnego nastolatka. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nieznane dzieci gwiazd. Piękna córka Jude'a Lawa stawia na własną karierę. Maks Ibisz też nie poszedł drogą Krzysztofa

Zobacz wideo Patrycja Markowska o synu i kryzysie w małżeństwie

Patrycja Markowska świętuje 14 urodziny syna. Opublikowała urocze zdjęcie chłopca 

Patrycja Markowska na Instagramie opublikowała fotografię Filipa zrobioną przed laty, na której chłopiec ma kilka lat. Syn wokalistki siedzi na schodach w przebraniu pirata - na głowie ma charakterystyczny kapelusz i przepaskę na oko.

Artystka opatrzyła zdjęcie wzruszającymi słowami i zasypała syna komplementami. Przy okazji zdradziła, jak jej syn jeszcze kilka lat temu wypowiadał słowo winda. Przyznała, że jest w nostalgicznym nastroju z powodu nieubłaganie płynącego czasu i tego, że z jej małego chłopca powoli wyrasta młody mężczyzna, który jak się okazuje, ma już za sobą pierwszą jazdę samochodem. Oczywiście w towarzystwie znanej mamy. 

Dziś 14 lat kończy mój syn Filip. Bardzo kocham tego wrażliwego i dowcipnego, młodego człowieka. Jak to mu zawsze powtarzam: Na cały kosmos. To zdjęcie z czasów kiedy zamiast "winda" mówił "dinda". Pamiętam, jak prosił, żeby nosić go na rączkach, dziś przewiózł nas po raz pierwszy autem po lesie. Szczęśliwego życia synku - napisała wokalistka.
 

W komentarzach nie zabrakło życzeń urodzinowych od fanów i innych gwiazd. Justyna Steczkowska także nie zapomniała o ciepłych słowach w stronę Filipa i jego mamy. 

Gratulacje piękna mamo i wszystkiego dobrego dla Filipa - napisała.
Samych cudowności.
Super zdjęcie - czytamy.

My również przyłączamy się do życzeń. Widać, że artystka ma świetną relację z synem, której można im tylko pozazdrościć. Więcej zdjęć Filipa w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.