Marta Manowska i brat Pawła Bodziannego na wspólnych wakacjach. Pojawiły się nowe dowody. Już się tak nie ukrywają

Marta Manowska należy do grona gwiazd, które nie ujawniają szczegółów na temat życia prywatnego. Internauci uważają, że prowadząca show TVP i brat uczestnika "Rolnik szuka żony" są parą. Na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiły się nowe dowody, dzięki którym fani mają pewność, że wspólnie wybrali się w podróż.

Więcej na temat zagranicznych podróży gwiazd znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl. 

Marta Manowska na Instagramie relacjonuje podróż po Meksyku. Prowadząca "Rolnik szuka żony" i brat Pawła Bodziannego od kilkunastu dni dodają na Instagramie podobne relacje, zdjęcia i opisują te same wydarzenia, co nie umknęło uwadze spostrzegawczych internautów. Fani nie mają żadnych wątpliwości, że tych dwoje połączyło gorące uczucie i pasja do podróżowania. Teraz mają nowe dowody potwierdzające, że Marta i Robert Bodzianny urlop spędzają w swoim towarzystwie. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Rolnik szuka żony". Ci uczestnicy stanęli na ślubnym kobiercu. Tak wtedy wyglądali [ZDJĘCIA]

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

Nowe dowody wskazujące, że Marta Manowska i Robert Bodzianny spędzają urlop we dwójkę 

Na temat życia miłosnego Marty Manowskiej pojawiło się już sporo spekulacji. Fani uważają, że dziennikarka jest w związku z bratem Pawła Bodziannego, który pojawił się w siódmej edycji show TVP. Manowska nie potwierdza, ani nie zaprzecza tym informacjom, ale komentarze sugerujące związek dziwnym trafem zniknęły z jej profilu. 

ZOBACZ: Marta Manowska wyjechała z bratem uczestnika "Rolnik szuka żony" na wakacje? Internauci są pewni i pokazują dowody

Tym razem w sieci pojawiły się nowe dowody. Wygląda na to, że dziennikarka już tak pilnie nie strzeże tajemnicy, z kim wybrała się w podróż. Analizując udostępnione przez nią relacje, oraz to, co pojawiło się na Instagramie Roberta widać, że przebywają w tym samym miejscu i wspólnie korzystają z różnych atrakcji.  

Cudowne doświadczenie. Z tych łagodnych, delikatnych, bliskich natury. Z lekką rezerwą, ale gdy podpływały, czułam, że wszystko jest w porządku. Choć jedna mnie zaskoczyła - napisała dziennikarka.

Nowe dowody wskazujące, że Marta Manowska i Robert Bodzianny spędzają urlop we dwójkęNowe dowody wskazujące, że Marta Manowska i Robert Bodzianny spędzają urlop we dwójkę Fot. Instagram/ martamanowska

Robert również miał bliskie spotkanie z płaszczkami, być może to sama Marta wykonała mu pamiątkowe zdjęcie. 

Nowe dowody wskazujące, że Marta Manowska i Robert Bodzianny spędzają urlop we dwójkęNowe dowody wskazujące, że Marta Manowska i Robert Bodzianny spędzają urlop we dwójkę Fot. Instagram/ jaba0909

Nie tylko te same miejsca przewijają się na InstaStory Manowskiej i Bodziannego, zgadza się również godzina ich publikacji. Na próżno szukać jednak ich wspólnej fotografii. 

Nowe dowody wskazujące, że Marta Manowska i Robert Bodzianny spędzają urlop we dwójkęNowe dowody wskazujące, że Marta Manowska i Robert Bodzianny spędzają urlop we dwójkę Fot. Instagram/ martamanowska/ jaba0909

Fajna z nich para? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.