Agustin Egurrola zachwycony współpracą z Jasonem Derulo: Niezwykły facet, zawodowiec w każdym calu

Jason Derulo był główną gwiazdą podczas "Sylwestra Marzeń z Dwójką". Z amerykańskim artystą miał okazję współpracować Agustin Egurrola, który odpowiadał za choreografię podczas imprezy. Na Instagramie wyjawił, jak pracowało mu się z Derulo. Nie szczędził komplementów w jego stronę.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na Gazeta.pl.

Agustin Egurrola podczas "Sylwestra Marzeń z Dwójką" odpowiadał za choreografię. Tancerz na Instagramie zachwycał się Jasonem Derulo i podziękował również swoim podopiecznym, którzy wystąpili na scenie obok amerykańskiego wokalisty. - Zawodowiec w każdym calu - pisał Egurrola. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skuteczne sposoby gwiazd na kaca. Przydatne nie tylko w sylwestra. Jak radzą sobie celebryci? W menu m.in. surowe żółtka

Zobacz wideo Jason Derulo gwiazdą "Sylwestra Marzeń z Dwójką"!

Agustin Egurrola zachwycony współpracą z Jasonem Derulo. Nie szczędził w jego stronę słów uznania

Jason Derulo podczas "Sylwestra Marzeń z Dwójką" odśpiewał na scenie swoje największe hity, w których nie brakowało odwołań do seksu oralnego i ogarniającego ciała podniecenia, za co zainkasował niemałą sumkę. Artysta po powrocie do Stanów Zjednoczonych usunął z Instagrama post, który był zapowiedzią występu w Polsce. Nie wiadomo, dlaczego to zrobił. Nie zabrakło jednak komentarzy, że wokalista wstydzi się koncertu w Zakopanem.

ZOBACZ: "Sylwester Marzeń z Dwójką". Zaskakująca lista wymagań Jasona Derulo. Całe piętro w hotelu to początek

Gdy emocje po sylwestrowej zabawie opadły, Agustin Egurrola postanowił podsumować na Instagramie współpracę z zagranicznym artystą. Jako osoba odpowiedzialna za choreografię nie tylko mógł spotkać się z Derulo, ale omawiał z nim szczegóły jego występu. Przyznał, że wokalista był bardzo zaangażowany podczas prób. 

To spotkanie i praca z @jasonderulo to było naprawdę mocne zakończenie roku. Niezwykły facet, zawodowiec w każdym calu, wiedział, czego chce, bardzo starannie przygotowywał się do występu. Pytał o wszystko, o scenę, ustawienie kamer, światło, pirotechnikę. Choreografię powtarzał w dniu występu z tancerzami najpierw na sali, a później na scenie, aż uznał, że jest gotowy - zaczął Egurrola.
 

Nie ukrywał, że możliwość współpracy z tak znaną gwiazdą zarówno dla niego, jak i jego tancerzy była zaszczytem i ten występ na długo zostanie w ich pamięci. 

Dla mnie i tancerzy @voltbyegurrola przygotowania do jego show, było wielkim przeżyciem. Ten występ zapamiętamy na długo i mam nadzieję, że rok 2022 to będzie petarda, bo przecież nie można go było lepiej przywitać. Takiego błysku w oczach tancerzy jak wyszli z Jasonem na scenę, jeszcze nie widziałem. (...) Dziękuję - dodał.

WersowWersow zdradziła, które momenty w 2021 roku były dla niej najtrudniejsze

Myślicie, że Jason Derulo może powiedzieć to samo na temat imprezy TVP

Więcej o: