Skuteczne sposoby gwiazd na kaca. Przydatne nie tylko w sylwestra. Jak radzą sobie celebryci? W menu m.in. surowe żółtka

"Szampańską zabawę" wiele osób bierze aż nazbyt dosłownie, dlatego po nocy sylwestrowej przyda się sprawdzony sposób na kaca. Co pomaga znanym aktorkom i celebrytkom?

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głownej Gazeta.pl

W sylwestrową noc wiele osób sięga po więcej alkoholu niż w zwykle. Kolorowe drinki, toasty szampanem, czy popularne shoty pozwalają zapomnieć o mijającym roku i cieszyć się nadejściem tego, co nowe. Jednak skutkiem ubocznym takiej zakrapianej zabawy często jest kac. Co zrobić, żeby Nowego Roku nie spędzać z bólem głowy? Oto sposoby gwiazd.

Zobacz wideo Cleo ćwiczy przed Sylwestrem Polsatu

Linda Evangelista, Courtney Cox, Heidi MontagNieudane operacje plastyczne gwiazd. Kto żałuje, że ingerował w wygląd?

Sposób na kaca. Surowe żółtka z tabasco

Nigella Lawson zna się na kuchni. Autorka książek kulinarnych ma też przepis na kaca. To drink na bazie surowych żółtek, sosu Worcestershire i tabasco. Do tego odrobina winegretu i brandy. Jeśli tylko uda nam się ten koktajl przełknąć na raz, jesteśmy uratowane.

Nigella LawsonNigella Lawson Fot. Matt Holyoak

Sposób na kaca. Wystarczy sok!

Julia Roberts ceni sobie prostotę. Dlatego jej sposób na kaca nie jest specjalnie skomplikowany. Aktorka powiedziała kiedyś, że na kaca najlepiej działa dla niej sok z marchewki. Cóż, po sylwestrowej imprezie, to musi być naprawdę dużo soku!

Julia RobertsJulia Roberts https://www.instagram.com/juliaroberrts/

Sposób na kaca. Bomba witaminowa

Po całonocnej imprezie Kate Hudson stawia na zdrową regenerację organizmu. Artystka serwuje sobie bombę witaminową. Konieczne składniki? Awokado i pikantny sok pomidorowy. Poza tym można improwizować, byle było zdrowo!

Dieta Kate HudsonDieta Kate Hudson Kate Hudson - Instagram

Sposób na kaca. Zestaw z fast fooda

Paris Hilton z imprezowania mogłaby napisać doktorat. Celebrytka naprawdę zna się na rzeczy, dlatego jeśli mówi, że najlepsze na kaca jest śmieciowe jedzenie, to my jej wierzymy. Zawsze można działać wielopłaszczyznowo - burgera z sieciówki popić zdrowym koktajlem w stylu Kate Hudson. Coś w końcu musi zadziałać!

Paris HiltonParis Hilton Instagram/parishilton

Sposób na kaca. Burger z bekonem i słodki deser

Taki miks sprawdza się w przypadku Kate Winslet. Aktorka dzień po imprezie zaczyna od burgera z bekonem, którego popija sokiem wyciśniętym z pomarańczy. Ważna jest też odpowiednia dawka cukru. Po dobrym deserze można zapomnieć o kacu.

Największe dramy 2021Bożena Dykiel w okularach "leczących depresję" i Beata K. na podwójnym gazie

Kate WinsletKate Winslet YouTube, Sony Pictures Entertainment

Sposób na kaca. Joga

Khloe Kardashian ma swój własny, zdrowy sposób na trudne poranki po imprezach. To joga. Najlepiej sprawdza się podobno pozycja dziecka, po poprawia krążenie krwi.

Co Khloe Kardashian je po treningu?Co Khloe Kardashian je po treningu? Khloe Kardashian - Instagram

Więcej o: