"Sylwester Szczęścia" w Polsacie. Wiadomo, kto wystąpi na scenie w Chorzowie

Po dwuletniej przerwie, stacja Polsat ogłosiła powrót na Stadion Śląski, aby wspólnie z widzami świętować zakończenie roku. Na scenie w Chorzowie pojawią się największe gwiazdy zarówno polskie, jak i zagraniczne.

Więcej artykułów na temat największych gwiazd polskiej sceny muzycznej przeczytasz na Gazeta.pl 

W zeszłym roku "Sylwestrowa Moc Przebojów" emitowana była z dwóch studiów w Warszawie, bez udziału publiczności. Tym razem stacja Polsat postanowiła powrócić do imprezy plenerowej i przy okazji nieco zmienić nazwę wydarzenia. W ramach najważniejszej nocy w roku przygotowała dla widzów mnóstwo atrakcji. Kogo zobaczymy podczas "Sylwestra Szczęścia" 2021/2022?

Aktorzy z 'Dr. Quinn'Joe Lando z "Dr. Quinn" skończył 60 lat. Na urodzinową imprezę zaprosił aktorów z serialu

Zobacz wideo Sylwester u Beckhamów

"Sylwester Szczęścia" z Polsatem. Kto wystąpi na Stadionie Śląskim?

Sylwestrową imprezę na Stadionie Śląskim poprowadzą Krzysztof Ibisz i Karolina Gilon. Do wzięcia udziału w tegorocznej imprezie telewizja Polsat zaprosiła między innymi zespół Bajm, Dodę, Cleo, Ewelinę Lisowską, Dawida Kwiatkowskiego, Viki Gabor i Pawła Domagałę. Oprócz największych gwiazd polskiej sceny muzycznej wystąpią również zagranicznymi wykonawcy. Publiczność będzie mogła bawić się przy hitach artystów, takich jak Danzel, Liz Mitchell i Dr Alban.

Oprócz występów muzycznych zaplanowano również taneczne show. Lenka Klimentova i Rafał Maserak zaprezentują najgorętsze układy choreograficzne. Telewidzowie oraz publiczność na stadionie będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowych lekcjach tańca.

Sylwestrowa impreza rozpocznie się w piątek 31 grudnia o godzinie 20:00. Transmisję na żywo będzie można oglądać między innymi w Telewizji Polsat, Polsat Go, w serwisie Interia.pl oraz Polsat News. Jak zapowiedzieli organizatorzy, będzie to niezapomniane wydarzenie i najlepszy koncert ostatniego dnia 2021 roku.

Oprócz stacji Polsat plenerową imprezę w tym roku organizuje również TVP. "Sylwester Marzeń" odbędzie się w Zakopanem. Już rozpoczęto budowę sceny. Wiadomo natomiast, że masowego pożegnania roku, podobnie jak w 2020 roku nie zorganizuje TVN.

Krzysztof Ibisz i Joanna KudzbalskaIbisz zabrał żonę na imprezę. Ona w perłach i piórach, a na palcu obrączka

Więcej o: