"Sylwester Marzeń z Dwójką". Zaskakująca lista wymagań Jasona Derulo. Całe piętro w hotelu to początek

Przed nami "Sylwester Marzeń z Dwójką". Najbardziej wyczekiwanym występem jest ten Jasona Derulo. Zespół amerykańskiego wokalisty przedstawił producentom wydarzenia koncertową listę wymagań. Spis ekologicznych przekąsek jest naprawdę długi.

Więcej informacji o imprezach sylwestrowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Od jakiegoś czasu trwają przygotowania do "Sylwestra Marzeń z Dwójką", który jak co roku odbędzie się w Zakopanem. Jason Derulo będzie największą gwiazdą imprezy. Jak doniósł Pudelek, za występ zagranicznego artysty zapłaci nie TVP, a Totalizator Sportowy, który odpowiada między innymi za loterie Lotto. Amerykański wokalista z pewnością za występ na scenie zgarnie niemałe wynagrodzenie, jednak zanim zaśpiewa swoje przeboje, producenci muszą spełnić drobne wymagania. 

ZOBACZ WIĘCEJ: Siedem gwiazd, które spadły ze szczytu i ogłosiły bankructwo. Na co wydały pieniądze? Czaszkę dinozaura czy grobowiec w kształcie piramidy

Zobacz wideo

Bez tych rzeczy Jason Derulo nie wystąpi na "Sylwestrze Marzeń z Dwójką". Jakie ma wymagania? 

O listach wymogów w koncertowych garderobach gwiazd krążą już prawdziwe legendy. Niektóre z żądań wokalistów potrafią zaskoczyć. Jason Derulo również wysoko postawił poprzeczkę. Artysta już przyleciał do naszego kraju i przez fotoreporterów został przyłapany na lotnisku w Krakowie.

"Super Express" dowiedział się, jak wygląda lista wymagań wokalisty. W pokoju hotelowym, w którym zatrzymał się artysta, nie może zabraknąć jego ulubionych przekąsek i napojów.

Bez tych rzeczy Jason Derulo nie wystąpi na 'Sylwestrze Marzeń z Dwójką'. Jakie ma wymagania?Bez tych rzeczy Jason Derulo nie wystąpi na 'Sylwestrze Marzeń z Dwójką'. Jakie ma wymagania? Tomasz Jagodzinski / ArtService / Forum / Tomasz Jagodzinski / ArtService / Forum

Na pierwszym miejscu znajduje się woda Fiji. Nie może zabraknąć również zdrowych soków, koniecznie bez miąższu, i zup z warzyw z ekologicznych upraw. Artysta nie może się odwodnić, dlatego jego zespół dba o to, by miał dobrze wyposażoną lodówkę z napojami. Musi się w niej znaleźć woda kokosowa, proteinowe drinki, owoce świeże i suszone oraz energetyzujące i witaminowe napoje. Zapewniono również stół z polskimi przysmakami. 

Wokalista nie może kisić się w małych pomieszczeniach. Na swój i ekipy użytek zarezerwował całą część hotelowego piętra. 

Całe piętro w hotelu zostało zarezerwowane tylko dla niego i jego ludzi. Wszędzie znajdują się środki do dezynfekcji rąk, maski chirurgiczne oraz chusteczki antybakteryjne - wyjawił informator w rozmowie z "Super Expressem".

Tomasz Kammel już zdążył sobie zrobić zdjęcie z Jasonem Derulo. 

 

Czekacie na jego wstęp? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.