"Sylwestrowa Moc Przebojów". Doda wystąpi z nowym singlem. Nagranie z próby obiecujące. Fani nie będą zawiedzeni [PLOTEK EXCLUSIVE]

Doda wystąpi podczas koncertu "Sylwestrowa Moc Przebojów" w Polsacie. Na scenie zaśpiewa po raz pierwszy nowy singiel "Fake Love". Na nagraniu z próby widać, że będzie się działo.

Więcej na temat sylwestrowych wydarzeń znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Doda będzie jedną z gwiazd koncertu "Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli... Sylwester Szczęścia" organizowanego przez Polsat. Piosenkarka podczas występu po raz pierwszy zaprezentuje szerokiej widowni nowy singiel "Fake Love". Gwiazda ma już za sobą ostatnie próby na scenie, a podczas nich mieliśmy okazję podejrzeć, jak będzie przebiegało show. Fani będą mieli nie tylko czego słuchać, ale i co oglądać.

Zobacz wideo Sylwestrowa Moc Przebojów 2021 - Doda na próbie występu

Linda Evangelista, Courtney Cox, Heidi MontagNieudane operacje plastyczne gwiazd. Kto żałuje, że ingerował w wygląd?

"Sylwestrowa Moc Przebojów". Doda wystąpi z nowym singlem. Nagranie z próby obiecujące. Fani nie będą zawiedzeni

"Sylwestrowa Moc Przebojów" odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, a Doda na scenie zaśpiewa na żywo nową piosenkę "Fake Love", która właśnie 31 grudnia ma premierę w sieci, a wykonanie podczas koncertu będzie okazją do wypromowania singla. Kawałek jest już dostępny na Youtube. Na nagraniu z próby w oczy rzuca się przede wszystkim choreografia, która wymagała wielu przygotowań. Fani głosu i kreacji Dody nie powinni czuć się zawiedzeni. Jako jedna z nielicznych artystek, zamiast starych przebojów - zaśpiewa coś nowego.

Piosenkarka zaśpiewa obok wielu innych gwiazd, takich jak: Cleo, Viki Gabor, Bajm, Michał Szpak, Enej czy Golec uOrkiestra. Zobaczymy i usłyszymy także kilkoro artystów zza granicy. Wystąpią m.in. Danzel, Olivia Addams czy Liz Mitchell. Fragment z próby Dody obejrzycie w materiale wideo na górze strony.

Anna Lewandowska, EtnaWokalistka disco polo oceniła suknię Lewandowskiej. Krytyczne słowa

Polsat w tym roku rywalizuje o pozycję najlepszej imprezy z "Sylwestrem Marzeń" zorganizowanym przez Telewizję Polską. Ten drugi koncert będzie można oglądać w TVP2, a jako as w rękawie ma wystąpić Jason Derulo. Tam też widzowie będą mogli usłyszeć dobrze znane i od lat związane z noworoczną imprezą gwiazdy, jak Maryla Rodowicz, Sławomir i Zenon Martyniuk. Wybieracie się na któryś z koncertów? A może spędzacie sylwestrowy wieczór przed telewizorem?

Więcej o: