"Sylwester Marzeń z Dwójką". Wiadomo, kto zapłaci za występ Jasona Derulo. Nie będzie to TVP

Jason Derulo będzie największą gwiazdą "Sylwestra Marzeń z Dwójką". Kto zapłaci za jego występ?

Więcej na temat imprez sylwestrowych przeczytacie na stronie głównej Gazeta.pl

"Sylwester Marzeń z Dwójką" jak co roku odbędzie się w Zakopanem. Do stolicy polskich Tatr przyjechały już pierwsze gwiazdy, które w sylwestrową noc będą zabawiać widzów Telewizji Polskiej. Najbardziej wyczekiwanym występem jest ten Jasona Derulo. Amerykański wokalista zapewne zażyczył sobie  pokaźnego honorarium, na którego opłacenie podobno TVP w tym momencie niekoniecznie stać. Kto więc za to zapłaci?

Sławomir i KajraSławomir i Kajra pozują na Krupówkach. Wokół nich tłum ludzi bez maseczek

Zobacz wideo Sara Egwu-James na próbie przed Sylwestrem

"Sylwester Marzeń z Dwójką". Wiadomo, kto zapłaci za występ Jasona Derulo. Nie będzie to TVP

Telewizja Polska niedawno zorganizowała koncert "Murem za polskim mundurem", który miał poważnie podkopać fundusze stacji. Mówi się, że wydarzenie było jednym z droższych w całej historii TVP, a niektóre z występujących tam gwiazd miały zainkasować nawet po 100 tysięcy złotych. Nic więc dziwnego, że stacja przy okazji wyprawiania "Sylwestra Marzeń z Dwójką" zwróciła się o pomoc przy opłaceniu największej gwiazdy wieczoru.

Jak donosi informator portalu Pudelek, za występ Jasona Derulo zapłaci Totalizator Sportowy, który odpowiada między innymi za loterie Lotto.

Potwierdzamy, że występ Jasona Derulo jest możliwy dzięki współpracy Totalizatora Sportowego przy "Sylwestrze Marzeń z Dwójką" - czytamy w oświadczeniu przesłanym portalowi.

'Wiadomości'Sylwester Marzeń zdominował główne wydanie "Wiadomości". Widzowie zażenowani

Warto przypomnieć, że Totalizator Sportowy nie jest firmą prywatną, tylko spółką Skarbu Państwa.

Więcej o: