Jason Derulo gwiazdą "Sylwestra Marzeń z Dwójką". Artysta nagrał specjalny film dla fanów z Polski

Jacek Kurski ogłosił kolejną gwiazdę "Sylwestra Marzeń z Dwójką". Obok Roksany Węgiel i Maryli Rodowicz wystąpi światowy artysta. Kim jest Jason Derulo? Już wcześniej miał okazję odwiedzić Polskę.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na Gazeta.pl

31 grudnia o godzinie 20 na antenie TVP2 rozpocznie się "Sylwester Marzeń z Dwójką". Poznaliśmy już 30 gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, które wystąpią na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem. 

Zobacz wideo Jason Derulo gwiazdą "Sylwestra Marzeń z Dwójką"! Zobacz specjalne wideo dla fanów z Polski

Prezes zarządu Telewizji Polskiej Jacek Kurski ogłosił, że do grona tegorocznych gwiazd "Sylwestra Marzeń z Dwójką" dołączy Jason Derulo, znany amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz. Przygotował on specjalne wideo dla fanów z Polski, które możesz zobaczyć powyżej.

Sylwester Marzeń wraca do Zakopanego. Do plejady gwiazd polskich i europejskich dołącza dziś megagwiazda światowa - amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz Jason Derulo. Polacy zasługują na najlepszych artystów i Telewizja Polska im to zapewnia - napisał Jacek Kurski na Twitterze.

Kim jest Jason Derulo?

Wokalista podbił światowe listy przebojów utworami takimi jak "Savage Love", "Wiggle" czy "Whatcha Say". Dotychczas sprzedał ponad 30 milionów egzemplarzy płyt i singli, a 11 z nich uzyskało status platynowej płyty. Jego przeboje odtwarzane są ponad 35 milionów razy w ciągu miesiąca.

Jason Derulo odwiedził wcześniej Polskę

W 2018 roku Jason Derulo zagrał koncert na warszawskim Torwarze w ramach światowej trasy koncertowej "2Sides". Polskie media nie kryły zachwytu po występie artysty. Widzowie "Sylwestra Marzeń z Dwójką" mogą przygotować się na show na światowym poziomie, choć pewnie zagra tylko jeden lub dwa utwory.

Kogo jeszcze zobaczymy podczas "Sylwestra Marzeń"

Na ten moment wiadomo, że podczas tegorocznego "Sylwestra Marzeń z Dwójką" wystąpią między innymi Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk, Roxie Węgiel, Sławomir, Thomas Anders, Boys, Piękni i Młodzi, Julio Iglesias Junior, Weekend, Maja Hyży, The Music From ABBA - Arrival From Sweden, Mig, Francesco Monte, Staszek Karpiel-Bułecka, Milano, Piotr Kupicha, Odessa Band, Defis, Classic, Baciary, Playboys, Senhit.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.