Jason Derulo gwiazdą "Sylwestra Marzeń z Dwójką". Artysta nagrał specjalny film dla fanów z Polski

Jacek Kurski ogłosił kolejną gwiazdę "Sylwestra Marzeń z Dwójką". Obok Roksany Węgiel i Maryli Rodowicz wystąpi światowy artysta. Kim jest Jason Derulo? Już wcześniej miał okazję odwiedzić Polskę.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na Gazeta.pl

31 grudnia o godzinie 20 na antenie TVP2 rozpocznie się "Sylwester Marzeń z Dwójką". Poznaliśmy już 30 gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, które wystąpią na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem. 

Zobacz wideo Jason Derulo gwiazdą "Sylwestra Marzeń z Dwójką"! Zobacz specjalne wideo dla fanów z Polski

kadr z filmu 'Kevin sam w domu'"Kevin sam w domu". Ciekawostki o filmie, o których możecie nie wiedzieć

Prezes zarządu Telewizji Polskiej Jacek Kurski ogłosił, że do grona tegorocznych gwiazd "Sylwestra Marzeń z Dwójką" dołączy Jason Derulo, znany amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz. Przygotował on specjalne wideo dla fanów z Polski, które możesz zobaczyć powyżej.

Sylwester Marzeń wraca do Zakopanego. Do plejady gwiazd polskich i europejskich dołącza dziś megagwiazda światowa - amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz Jason Derulo. Polacy zasługują na najlepszych artystów i Telewizja Polska im to zapewnia - napisał Jacek Kurski na Twitterze.

Kim jest Jason Derulo?

Wokalista podbił światowe listy przebojów utworami takimi jak "Savage Love", "Wiggle" czy "Whatcha Say". Dotychczas sprzedał ponad 30 milionów egzemplarzy płyt i singli, a 11 z nich uzyskało status platynowej płyty. Jego przeboje odtwarzane są ponad 35 milionów razy w ciągu miesiąca.

Jason Derulo odwiedził wcześniej Polskę

W 2018 roku Jason Derulo zagrał koncert na warszawskim Torwarze w ramach światowej trasy koncertowej "2Sides". Polskie media nie kryły zachwytu po występie artysty. Widzowie "Sylwestra Marzeń z Dwójką" mogą przygotować się na show na światowym poziomie, choć pewnie zagra tylko jeden lub dwa utwory.

Olga Kaczyńska, Honorata Wojtkowska, Dorota TrojanowskaKaczyńska 10 lat temu wygrała "Top Model". Co słychać u innych uczestniczek?

Kogo jeszcze zobaczymy podczas "Sylwestra Marzeń"

Na ten moment wiadomo, że podczas tegorocznego "Sylwestra Marzeń z Dwójką" wystąpią między innymi Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk, Roxie Węgiel, Sławomir, Thomas Anders, Boys, Piękni i Młodzi, Julio Iglesias Junior, Weekend, Maja Hyży, The Music From ABBA - Arrival From Sweden, Mig, Francesco Monte, Staszek Karpiel-Bułecka, Milano, Piotr Kupicha, Odessa Band, Defis, Classic, Baciary, Playboys, Senhit.

Więcej o: