Olga Kaczyńska wspomina, jak 10 lat temu wygrała "Top Model". Co słychać u innych uczestniczek drugiej edycji show?

Dokładnie dekadę temu Olga Kaczyńska wygrała drugą edycję "Top Model". Po latach wspomina tamtą chwilę jako wielką niespodziankę. Dziś nie zajmuje się już modelingiem. A co słychać u innych uczestniczek show? Kudzbalska i Trojanowska mają sławnych mężów, a Wojtkowska otworzyła biznes.

Więcej o życiu prywatnym gwiazd przeczytacie na gazeta.pl.

Olga Kaczyńska w "Top Model"

Przed Olgą Kaczyńską drzwi do kariery stały otworem. Dekadę temu została zwyciężczynią drugiej edycji "Top Model". Choć na co dzień nie zajmuje się modelingiem, z sentymentem wspomina udział w programie. Opublikowała na Instagramie archiwalne zdjęcia z finału.

7 grudnia 2011 roku, dokładnie 10 lat temu, finał "Top Model". To była bardzo dziwna dekada - podsumowała.
 

Show-biznes porzuciła na rzecz medycyny. Na początku lipca 2021 roku ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie i jeszcze w tym samym miesiącu wyszła za mąż za swojego partnera Łukasza Samolińskiego.

Olga KaczyńskaOlga Kaczyńska Instagram/ @olgakaczynska

Anna Bałon

Anna Bałon zajęła w "Top Model" drugie miejsce. Media śledziły jej karierę i bacznie obserwowały, jak młodziutka kobieta zmienia wizerunek. Ania znalazła nawet sposób na związany z metamorfozami biznes.

Mam wielką motywację, by kontynuować moją metamorfozę. Ostatnio postanowiłam podzielić się z wami umiejętnościami i wiedzą, które zdobyłam. To właśnie po to powstał cykl warsztatów "Metamorfozy z Anią Bałon". Mam nadzieję, że moje doświadczenie pomoże wam w przemianie siebie i swojego życia na lepsze - informowała w 2014 roku.

Jeszcze wtedy była aktywna w social mediach. Chwaliła się studiami, dzięki którym mogła spotkać się ze swoimi idolami.

Sesja do przodu! Cieszę się na drugi rok dziennikarstwa. Zajęcia m.in. z Beatą Tadlą i Zbyszkiem Łuczyńskim - pisała na Facebooku z radością.

Dziś ślad po niej zaginął, a w mediach społecznościowych na próżno szukać jej działalności.

Anna BałonAnna Bałon Facebook/ Anna Bałon

Michalina Manios

Michalina Manios to uczestniczka, która wzbudzała duże kontrowersje. Po finale drugiej edycji programu modelka pojawiała się na ściankach, jednak po niedługim czasie zniknęła z show-biznesu. Wróciła, próbując swoich sił w muzyce - wzięła udział w "The Voice of Poland", jednak przygoda ze śpiewem trwała jedynie chwilę. Aktualnie Manios zajmuje się nauczaniem języka szwedzkiego.

Michalina ManiosMichalina Manios Instagram/ @maniosmichalina_official

Zobacz wideo Zaręczyny za kulisami "Top Model"

Joanna Kudzbalska

Joanna, niegdyś Kudzbalska, dziś już nosi dumnie nazwisko popularnego męża, Krzysztofa Ibisza. Tak jak Olga Kaczyńska - zrezygnowała z modelingu na rzecz medycyny. Jest lekarką w jednym z warszawskich szpitali powiatowych, a na Instagramie radzi, jak przejść na zdrowy tryb życia.

10 lat temu, po udziale w programie "Top Model", wyjechałam z domu rodzinnego i mieszkając po studencku czy na modelingowych kontraktach, nie miałam już nigdy telewizora. Aż do poznania Krzyśka, z którym pierwsze spotkanie przypomniało mi o świecie telewizji. I tak, mamy teraz w domu telewizor, brakuje tylko czasu, by go oglądać - zwierza się żona prezentera.

Joanna Kudzbalska, Krzysztof IbiszJoanna Kudzbalska, Krzysztof Ibisz joibisz

Honorata Wojtkowska

Honorata Wojtkowska zajęła w drugiej edycji "Top Model" piąte miejsce. Pasję do modelingu przekuła na biznes związany z organizacją przestrzeni. Ma firmę, którą promuje własnym nazwiskiem.

Większość życia pracowałam jako modelka. Dzięki temu odkryłam moją pasję/talent/szósty zmysł czy też super moc, jaką jest organizacja przestrzeni i decluttering - czytamy na stronie internetowej Enjoy The Space.

Wojtkowska oferuje usługi związane z uporządkowaniem szafy, oczyszczaniem pomieszczeń z niepotrzebnych przedmiotów i segregacją rzeczy.

Honorata WojtkowskaHonorata Wojtkowska Instagram/ @h0nia

Dorota Trojanowska

Dorota Trojanowska, podobnie jak Joanna Kudzbalska, wyszła za znanego w świecie mediów (a na pewno w świecie sportu) mężczyznę. Od 2019 roku jest żoną Mateusza Ponitka - koszykarza, reprezentanta Polski seniorów, trzykrotnego uczestnika mistrzostw Europy, a obecnie zawodnika Zenitu Petersburg. Modelka zniknęła z mediów i nie udziela się w sieci. 

Dorota Trojanowska, Mateusz PonitkaDorota Trojanowska, Mateusz Ponitka East News

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.