"Sylwester Marzeń z Dwójką". Ida Nowakowska rozchorowała się przed imprezą. Ma problemy z głosem

Ida Nowakowska będzie jedną z prowadzących "Sylwestra Marzeń z Dwójką". Jak podał portal Jastrząb Post, prezenterka rozchorowała się tuż przed imprezą i niemal straciła głos.

Więcej na temat sylwestra znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Ida Nowakowska jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVP. Czołowa prowadząca ma pojawić się także podczas widowiska "Sylwester Marzeń z Dwójką". Zabawianie publiczności przez prezenterkę może być zagrożone, gdyż jak podaje Jastrząb Post, tuż przed sylwestrem miała poważne problemy z gardłem.

"Sylwester Marzeń z Dwójką". Ida Nowakowska rozchorowała się przed imprezą. Czy poprowadzi show?

Ida Nowakowska od kilku lat zasila zespół prowadzących "Pytanie na śniadanie", a oprócz tego często bierze udział w imprezach organizowanych przez TVP. Tak będzie i tym razem. Wraz z grupą prezenterów ma poprowadzić sylwestrowy koncert emitowany na żywo w TVP2. Okazuje się jednak, że gwiazda nie jest w najlepszej formie. Na nagraniu opublikowanym przez Jastrząb Post słychać, że Nowakowska ledwo mówi. Mimo to zapewnia, że weźmie udział w "Sylwestrze Marzeń z Dwójką".

Cześć! Mam słaby głos troszeczkę. Mam nie mówić do jutra, ale jeszcze specjalnie dla was powiem - cześć, witam - powiedziała na krótkim wideo z reporterką portalu.

Widzowie zobaczą Idę Nowakowską nie tylko w roli prowadzącej. Nie zabraknie także jej popisów tanecznych na scenie.

Oj, będę tańczyć, na pewno. Jeśli mnie nie usłyszycie, to i tak zobaczycie, jak tupię nóżką - dodała.

Oprócz tancerki wśród prowadzących znajdą się Izabella Krzan, Małgorzata Tomaszewska, Norbi, Rafał Brzozowski, który oprócz tego wystąpi podczas koncertu, oraz Tomasz Kammel. Prezenterzy będą bawić publiczność pod sceną w Zakopanem i przed telewizorami od godziny 20.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.