"Sylwester Marzeń z Dwójką". Ida Nowakowska rozchorowała się przed imprezą. Ma problemy z głosem

Ida Nowakowska będzie jedną z prowadzących "Sylwestra Marzeń z Dwójką". Jak podał portal Jastrząb Post, prezenterka rozchorowała się tuż przed imprezą i niemal straciła głos.

Więcej na temat sylwestra znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Ida Nowakowska jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVP. Czołowa prowadząca ma pojawić się także podczas widowiska "Sylwester Marzeń z Dwójką". Zabawianie publiczności przez prezenterkę może być zagrożone, gdyż jak podaje Jastrząb Post, tuż przed sylwestrem miała poważne problemy z gardłem.

Największe dramy 2021Bożena Dykiel w okularach "leczących depresję" i Beata K. na podwójnym gazie

"Sylwester Marzeń z Dwójką". Ida Nowakowska rozchorowała się przed imprezą. Czy poprowadzi show?

Ida Nowakowska od kilku lat zasila zespół prowadzących "Pytanie na śniadanie", a oprócz tego często bierze udział w imprezach organizowanych przez TVP. Tak będzie i tym razem. Wraz z grupą prezenterów ma poprowadzić sylwestrowy koncert emitowany na żywo w TVP2. Okazuje się jednak, że gwiazda nie jest w najlepszej formie. Na nagraniu opublikowanym przez Jastrząb Post słychać, że Nowakowska ledwo mówi. Mimo to zapewnia, że weźmie udział w "Sylwestrze Marzeń z Dwójką".

Cześć! Mam słaby głos troszeczkę. Mam nie mówić do jutra, ale jeszcze specjalnie dla was powiem - cześć, witam - powiedziała na krótkim wideo z reporterką portalu.

Widzowie zobaczą Idę Nowakowską nie tylko w roli prowadzącej. Nie zabraknie także jej popisów tanecznych na scenie.

Oj, będę tańczyć, na pewno. Jeśli mnie nie usłyszycie, to i tak zobaczycie, jak tupię nóżką - dodała.

Agata Pietras / Beata KozidrakBeata Kozidrak czeka na powiększenie rodziny. Będzie miała kolejnego wnuka!

Oprócz tancerki wśród prowadzących znajdą się Izabella Krzan, Małgorzata Tomaszewska, Norbi, Rafał Brzozowski, który oprócz tego wystąpi podczas koncertu, oraz Tomasz Kammel. Prezenterzy będą bawić publiczność pod sceną w Zakopanem i przed telewizorami od godziny 20.

Więcej o: