Okrzyknięto ją seksbombą wśród aktorek, potem zniknęła z show-biznesu. Jak dziś wygląda Magdalena Mazur?

Magdalena Mazur dwie dekady temu została okrzyknięta najseksowniejszą polską aktorką. Dziś żyje z daleka od show-biznesu. Jak wygląda i co robi popularna siostra Magda z "Daleko od noszy"?

Więcej na temat polskich aktorek przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Magdalena Mazur była jedną z największych nadziei polskiego kina. Młoda aktorka zasłynęła 20 lat temu i szybko została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych w branży. Fani mogą ją pamiętać z takich filmów, jak między innymi "Chłopaki nie płaczą" i "Poranek kojota". Kinowe hity otworzyły jej drzwi do kariery, jednak wygląd tym razem nie pomógł. Zafascynowani jej urodą reżyserzy dawali jej mało ambitne role. Wcielała się w postaci modelek i seksbomb, co w końcu zaczęło jej wyraźnie przeszkadzać.

Chciałabym dostać szansę na udowodnienie, że mam jako aktorka do zaoferowania coś więcej niż tylko ładną buzię - powiedziała w rozmowie z "Tele Tygodniem" niedługo po tym, jak uznano ją za najseksowniejszą polską blondynką przełomu XX i XXI wieku.

'Daleko od noszy'Produkcja "Daleko od noszy" uczciła pamięć Ani Przybylskiej. "Jak się wchodzi do studia..."

Dopiero propozycja z telewizji Polsat sprawiła, że Magdalena Mazur mogła w końcu rozwinąć skrzydła. Aktorka dostała rolę prowadzącej show o nazwie "Różowa landrynka" i szybko zyskała zawrotną sławę. Celebrytka dostawała coraz to bardziej zróżnicowane propozycje - od grania w reklamach sieci komórkowych, do pamiętnej roli pielęgniarki w serialu "Daleko od noszy". Magdalena Mazur bardzo długo nie rozstawała się ze stacją, która dała jej szansę. Zagrała między innymi w "Całkiem nowych latach miodowych", "Pierwszej miłości" i "Pensjonacie pod Różą". Później chwilowo podpisała kontrakty z TVP i TVN-em, a w 2011 roku zniknęła z show-biznesu. 

Magdalena MazurMagdalena Mazur fotos/kapif

Zobacz wideo Zwiastun filmu o Kalinie Jędrusik - "Bo we mnie jest seks"

Magdalena Mazur z jednej z najbardziej rozpoznawalnych aktorek stała się jedną z tą najbardziej tajemniczych. Przez długi czas unikała imprez branżowych, a na Instagramie deklarowała, że nie chce wracać przed kamerę. Pięć lat później Magdalena Mazur zerwała ze swoim postanowieniem i ponownie dołączyła do obsady serialu "Daleko od noszy". Reaktywacja polsatowskiego hitu jednak nie wypaliła, a aktorka znów wycofała się z życia publicznego. Jak dziś wygląda?

Laska z filmu 'Chłopaki nie płaczą'Pamiętacie "Laskę" z filmu "Chłopaki nie płaczą"? Na przestrzeni lat bardzo się zmienił

Magdalena Mazur dziesięć lat temu zniknęła z show-biznesu. Co u niej słychać?

Magdalena Mazur, chociaż wydaje się, że na dobre pożegnała się z telewizją, jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Aktorka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chętnie pokazuje zdjęcia z egzotycznych podróży i widać, że dobrze jej się wiedzie w życiu. 

 
 

Aktorka dołączyła do grupy kabaretowej. W maju ubiegłego roku Magdalena Mazur i inni aktorzy z serialu "Daleko od noszy" opublikowali w sieci pierwszy skecz Kabaretu PanDemon.

 

Była gwiazda Polsatu w 2021 roku skończyła 45 lat i wciąż zachwyca swoją urodą. 

 

Chcielibyście znów ją zobaczyć na srebrnym ekranie?

Więcej o: