Tegoroczna kartka rodziny królewskiej z Monako inna niż wszystkie. Nieobecność księżnej Charlene nie przeszkodziła w tradycji

Księżna Charlene na Instagramie opublikowała życzenia świąteczne. Pokazała też tegoroczną kartkę swiąteczną. To chyba pierwsza taka w historii.

Bądź na bieżąco. Więcej o rodzinie królewskiej z Monako przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Tradycją jest, że każda rodzina królewska wysyła świąteczne kartki, w formie zdjęcia, które przedstawia całą gromadkę. W tym roku swoją pochwalili się już książę William i księżna Kate. Przedstawia ona zdjęcie małżonków z dziećmi podczas wakacji w Jordanii. Ostatnio na Instagramie świąteczną kartkę pokazała księżna Charlene.

Zobacz wideo Księżna Kate spróbowała swoich sił w muzyce elektronicznej. William pękał ze śmiechu

Nietypowa kartka świąteczna rodziny Grimaldi

W zeszłym roku rodzina Grimaldi zamieściła przepiękne rodzinne fotografie z okresu świątecznego. Widać na nich, jak książę Albert wygłupia się z dziećmi, a księżna Charlene przytula psa. Także kartka świąteczna przedstawiała zdjęcie rodziny.

Obecnie żona księcia Alberta cały czas przebywa w klinice, poza Monako, gdzie jest leczona, dlatego też kartka przybrała dość nietypową formę. Po raz pierwszy świąteczne życzenia nie są połączone ze zdjęciem, a ilustracją. 

Życząc wszystkim pięknego i bezpiecznego sezonu świątecznego z całą moją miłością.
 

Na przepięknej kartce, 43-latkę można zobaczyć w olśniewającej złotej sukni pozującą obok męża, księcia Alberta, który wygląda elegancko w granatowym garniturze. Przed nimi stoją ich bliźnięta: księżniczka Gabriela w białej sukience i złotych butach, trzymająca w ręce złotą bombkę i książę Jakub w niebieskim garniturze pasującym do ubrania ojca. Obok rodziny widać imponujący świerk ozdobiony czerwonymi i złotymi bombkami oraz trzy prezenty.

Pod życzeniami znalazło się dużo ciepłych słów od ludzi, życzących szybkiego powrotu do zdrowia.

Wszyscy mamy nadzieję, że wkrótce znów cię zobaczymy. Wesołych Świąt księżniczko Charlene.
Wesołych Świąt i szybkiego powrotu do zdrowia. Niech Bóg błogosławi ciebie i twoją rodzinę - czytamy.

Oficjalne strony rodziny królewskiej w Monako nie zamieściły jeszcze tego zdjęcia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.