Księżna Kate i książę William zaprezentowali tegoroczną kartkę świąteczną. To dzieci skradły całą uwagę. Ależ wydoroślały!

To już tradycja, że członkowie rodziny królewskiej co roku wysyłają oficjalne kartki świąteczne, na których pozują całą rodziną. Tym razem to trójka królewskich dzieci skradła uwagę. Wyróżnia się też romantyczny gest księcia Williama w stosunku do żony.

Więcej aktualności o rodzinie królewskiej znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl. 

Rodzina królewska uwielbia święta Bożego Narodzenia. Każdego roku pałac pieczołowicie przygotowuje się do obchodów tego okresu. Royalsi w tym czasie wysyłają poddanym kartki z życzeniami, co stało się tradycją. Fani już mogą podziwiać tegoroczne zdjęcie księżnej Kate i księcia Williama. Okazuje się, że miejsce, w którym zostali sfotografowani, ma specjalne znaczenie dla żony przyszłego króla. Przy okazji można było zobaczyć, że książę George i jego młodsze rodzeństwo rośnie jak na drożdżach. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Księżna Kate szalała z metamorfozami na głowie. Fikuśne upięcia, długie fale i grzywka jak Brigitte Bardot

Zobacz wideo Dlaczego William i Kate nie trzymają się za ręce, a George nosi tylko krótkie spodnie? Wyjaśniamy "dziwne" zachowania rodziny królewskiej

Tak wygląda świąteczna kartka księżnej Kate, księcia Williama i dzieci

W ostatnich latach świąteczne fotografie robiono w ich rezydencji w Norfolk, Anmer Hall. W tym roku księżna Kate postanowiła odejść od tradycji. Zdjęcie zostało wykonane latem, podczas ich podróży do Jordanii.

Na rodzinnym kadrze widać uśmiechniętego księcia Williama, który ma na sobie krótkie spodenki i beżowy t-shirt. W romantycznym geście trzyma rękę na kolanie żony. Księżna Kate wybrała natomiast elegancką, oliwkową sukienkę i także okazała uczucia względem męża. Obok niej widać księcia George'a, który coraz bardziej przypomina ojca. Charlotte ubrana w kraciastą sukienkę wygląda jak kopia babci, królowej Elżbiety. Nawet najmłodszy z trójki rodzeństwa, książę Louis, bardzo się zmienił i wydoroślał. 

ZOBACZ: Nietypowy rytuał księżniczki Charlotte. Każdego ranka kłóci się przez to z bratem. Do akcji wkroczyła... Shakira

Cieszymy się, że możemy podzielić się tegoroczną kartką świąteczną z nowym zdjęciem rodziny - czytamy.
 

Nie podano do wiadomości, kiedy odbyły się rodzinne wakacje ani jaki fotograf wykonał im zdjęcie. Wiadomo natomiast, że Jordania ma specjalne miejsce w sercu księżnej, która spędziła tu część swojego dzieciństwa. Jej ojciec pracował w tym kraju jako dyspozytor lotniczy dla British Airways.

Kartka jest prawdziwą gratką dla fanów, którzy nieczęsto mogą obserwować królewskie dzieci. Na świątecznych kadrach dokładnie widać, jak szybko rosną.

Piotr Adamczyk i Karolina SzymczakAdamczyk i Szymczak świętują piątą rocznicę związku. Długo się ukrywali

Jak wam się podoba? 

Więcej o: