Edyta Pazura zabrała mamę na Malediwy. Podzieliła się uroczym zdjęciem, ale to opis wzrusza najbardziej. "Popłakałam się"

Edyta Pazura i Cezary Pazura całą rodziną wylecieli na wakacje. Jak się okazuje, towarzyszy im również mama celebrytki.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Edyta Pazura bardzo chętnie relacjonuje swoje życie w mediach społecznościowych. Żona Cezarego Pazury pokazuje, jak rozwija nową markę biżuterii, a także, jak przygotowuje się do wyjazdów z całą rodziną. Obecnie rodzina Pazurów jest na malowniczych Meldiwach, skąd Edyta raczy nas co jakiś czas zdjęciami pięknych widoków. Niedawno pochwaliła się również fotką, na której możemy zobaczyć, jak wychodzi z mężem z wody. Internauci byli pod wrażeniem jej smukłej sylwetki i muskulatury męża, o czym dali znać w komentarzach. Tym razem fanów urzekło inne zdjęcie.

Cezary i Rita PazurowieCezary Pazura bawi się z najmłodszą córką w jej pokoju. Pomieszczenie niczym z katalogu

Edyta Pazura zabrała mamę na Malediwy. Podzieliła się uroczym zdjęciem, ale to opis wzrusza najbardziej

Edyta Pazura odpoczywa z mężem, dziećmi, a także mamą. Celebrytka zdecydowała się zabrać ze sobą rodzicielkę, a na Instagramie pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem, na których możemy zobaczyć, jak leżą pod palmami. Nie obyło się bez osobistego wpisu.

Wiesz co, mamo? Jak będę duża, to zabiorę cię w najpiękniejsze miejsca na Ziemi. Obiecuję - czytamy pod postem.
 

Zdjęcie bardzo spodobało się obserwatorom Edyty, którzy szybko zalali ją masą pozytywnych komentarzy.

To zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów.
Popłakałam się. To też moje marzenie.
Najcudowniejsze słowa, które dzisiaj przeczytałam. Cieszę się, że się Pani udało spełnić taką obietnicę. Wzruszyłam się bardzo. Dziękuję - piszą fani.

Was też urzekło zdjęcie Edyty Pazury?

Zobacz wideo Edyta Pazura pokazała swój dom na Mazurach

ZOBACZ TEŻ: Anna Wendzikowska zabrała córki do Laponii. "Miejsce nie z tego świata". Poznały świętego mikołaja i wybrały się na malowniczy kulig

Więcej o: