To ciężki czas dla Katarzyny Glinki. Skarży się na wszechobecną niemoc. "Po prostu nie daję rady"

Katarzyna Glinka przyznała, że przeżywa ostatnio trudny czas. Poprosiła fanów o rady, a ci spieszyli z pomocą.

Więcej o polskich gwiazdach przeczytasz na gazeta.pl

Grudzień to miesiąc pełen magii i świątecznego nastroju. Przygotowania do świąt ruszają pełną parą. Miasta oświetlają kolorowe światełka, a w sklepach zaczyna się zakupowy szał. Grudzień jest też miesiącem najkrótszego dnia w roku. Początek astronomicznej zimy czy nadmiar obowiązków związanych z świętami u wielu osób może powodować spadek samopoczucia. Problem ten dotyka również polskie gwiazdy. Ostatnio pisaliśmy o Ani Lewandowskiej, która skarży się na trudne dni. Teraz o podobnym momencie poinformowała Katarzyna Glinka.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek gotowa już na święta

Katarzyna Glinka "po prostu nie daje rady"

Aktorka na Instagramie wstawiła zdjęcie z planu. Nie byłoby, w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie opis. Katarzyna Glinka nie ukrywa, że jak każdy człowiek miewa słabsze momenty. Dla niej taki dzień właśnie nastał. Problemy z samopoczuciem, rozdrażnieniem czy brak siły do działania, może brać się z nadchodzącego przesilenia zimowego. Okres ten wypada na początku pierwszej połowy grudnia i dopada wielu ludzi. Aktorka poprosiła fanów o rady.

Próbuję odpowiedzialnie i po dorosłemu "ogarniać życie". Ale przychodzą czasem takie dni, kiedy nie ogarniam. To właśnie dzisiaj. Po prostu nie daję rady… Nawet charakteryzacja nie pomogła w ukryciu nastroju. Jak sobie radzicie kiedy dopada was niemoc?#help #niemoc #przesilenie.
 

Fani Katarzyny Glinki oczywiście spieszyli z odpowiedzią. Dodali, że nie jest w tym sama.

Czasem tak jest, ja dzisiaj tez nie ogarniam "kuwety". Wytrwałości...
Dasz radę, Kasiu. Wierzę w ciebie!

A wy, jak sobie radzicie z przesileniem zimowym?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.