Marta Wierzbicka upiekła świąteczne pierniczki. Przy okazji pokazała kuchnię. Wnętrze proste, ale stylowe

Marta Wierzbicka jest kolejną osobą ze świata show-biznesu, która zdecydowała się na świąteczne przygotowania albo zwyczajne wejście w ten klimat. Pokazała, jak piecze ciasteczka w swojej kuchni.

Marta Wierzbicka tylko czekała, by móc rozpocząć przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Aktorka stwierdziła pod jednym z postów, że w związku z początkiem grudnia bez obaw może oddać się przyjemnościom związanym ze zbliżającym się okresem. Piekła pierniczki w kuchni, której wnętrze lekko różni się od instagramowych wystrojów innych gwiazd.

Marta Wierzbicka pokazała wnętrza swojej kuchni

Marta Wierzbicka wraz z nadejściem ostatniego miesiąca w roku, podjęła decyzję o pierwszych działaniach związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Trudno mówić tu jeszcze o przygotowaniach, bowiem aktorka zdecydowała się przyrządzić ciasteczka, które jednak w mgnieniu oka znikały z tacy, a ona sama co chwilę decydowała się na kolejne.

Marta WierzbickaMarta Wierzbicka pokazała, jak wygląda bez makijażu. Pochwaliła się zdjęciami "przed i po"

Skoro już jest pierwszy grudnia, to mogę otwierać manufakturę pierniczkową - podpisała zdjęcie.
 

Podczas gotowania Wierzbicka chętnie pokazywała każdy etap pieczenia, a co za tym idzie - mogliśmy także lepiej przyjrzeć się zakamarkom jej kuchni. Widać, że aktorka ceni sobie prostotę i nie przepada za licznymi ozdobami, które niejednokrotnie zauważamy w mieszkaniach i domach innych znanych osób.

Marta Wierzbicka pokazała nowy salonMarta Wierzbicka pokazała fragment nowego mieszkania. Są piękne kwiatki i stylowy gramofon

Na zdjęciach i filmikach na jej profilu pojawiły się białe meble z jasnobrązowym blatem. Trzeba przyznać, że ten wystrój idealnie do niej pasuje, bowiem słynie z subtelnego i wyważonego stylu. W jednym z postów na Instagramie Marta Wierzbicka wspominała zresztą, że w mieszkaniu ceni sobie komfort i prostotę.

Marta Wierzbicka w kuchniMarta Wierzbicka w kuchni instagram.com@mtttttm

Ładnie?

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz pokazała swoją choinkę