Wulgarny komentarz Andrzeja Kosmali pod adresem Mery Spolsky. "Jesteś wstrętna, a zapowiadałaś się na zdolną wokalistkę"

Andrzej Kosmala w mocnych słowach wypowiedział się na temat wokalistki Mery Spolsky. Artystka nie pozostawiła tego bez komentarza.

Więcej informacji na temat gwiazd znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Andrzej Kosmala przez wiele lat pełnił funkcję menadżera Krzysztofa Krawczyka. Był również jednym z najbliższych przyjaciół nieżyjącego artysty. Co ciekawe, 75-latek znany jest nie tylko z dokonań muzycznych i biznesowych, ale także mocnych wypowiedzi na temat innych twórców. Tym razem oberwało się Marii Żak, która na scenie występuje pod pseudonimem "Mery Spolsky". Kosmala nie przebierał w słowach i w wulgarny sposób obraził wokalistkę.

Zobacz wideo Chris Cugowski o słowach Dudy, „że młodzi lekceważą muzykę Krawczyka"

Andrzej Kosmala atakuje Mery Spolsky: Jesteś wstrętna, a zapowiadałaś się na bardzo zdolną wokalistkę

Komentarz, który pojawił się na Facebooku, zdecydowanie nie należy do najmilszych. Były menedżer Krzysztofa Krawczyka postanowił podzielić się z internautami opinią na temat artystki młodego pokolenia. Andrzej Kosmala stwierdził, że bardzo rozczarował się tym, co obecnie reprezentuje wokalistka. Dodatkowo przekręcił jej pseudonim.

Mery z Polski (pisownia oryginalna - przyp. red.) była dla mnie odkryciem, ale teraz jest dnem trumny! - napisał na Facebooku.

Dalej było już tylko gorzej. Kosmala ostro skrytykował zbyt śmiały wizerunek, który na scenie prezentuje Maria Żak.

Głupia panienko, opamiętaj się w epatowaniu seksem i śmiercią. Po prostu jesteś wstrętna, a zapowiadałaś się na bardzo zdolną wokalistkę - napisał Andrzej Kosmala.

Piosenkarka postanowiła odnieść się do obraźliwych słów. Najwyraźniej komentarz na Facebooku specjalnie ją nie przejął, bo zaistniałą sytuację podsumowała jednym, krótkim zdaniem.

Niektóre Andrzeje chyba tak już mają - napisała.

Internauci nie kryli oburzenia z powodu obraźliwych słów Andrzeja Kosmali. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.