Ben Affleck przyłapany z Jennifer Garner. Dyskusja była bardzo ożywiona. Te zdjęcia wiele mówią o ich stosunkach

Ben Affleck zobaczył się z byłą żoną. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że ich spotkanie nie przebiegało w miłej atmosferze, bowiem aktor bardzo żywo gestykulował. Kolejne zdjęcie pokazuje jednak inną stronę ich relacji.

Więcej o życiu prywatnym gwiazd przeczytacie w naszym boksie na gazeta.pl.

Marcin Prokop, Maria Prażuch-ProkopProkop i Prażuch zakochali się na zabój. "Wiedziałam, że to ten"

Ben Affleck i Jennifer Garner rozwiedli się 4 października 2018 roku po 13 latach małżeństwa. Ich romantyczna relacja zakończyła się jednak dużo wcześniej - w 2015 roku ogłosili separację. Aktorzy wychowują troje dzieci - dwie nastoletnie córki oraz młodszego syna. Mimo rozstania i nowych sympatii (Affleck po dwóch dekadach powrócił do Jennifer Lopez) popularni rodzice nadal utrzymują ze sobą przyjacielskie stosunki. Zostali przyłapani przez fotoreporterów przed szkołą, do której chodzą ich pociechy.

Zobacz wideo Koleżanka Jennifer Lopez i Bena Afflecka pokazała ich pierwsze wspólne zdjęcie w sieci

Ben Affleck żywo gestykuluje na spotkaniu z Jennifer Garner

Ben Affleck i jego eksżona uczestniczyli w zebraniu dla rodziców w szkole, w której uczą się ich dzieci. Spotkanie byłych partnerów w Santa Monica przebiegało w bardzo emocjonalnej atmosferze. Jeden z uchwyconych przez paparazzi kadrów wzbudza pewien niepokój, ponieważ aktor w rozmowie z Garner wydaje się nadto pobudzony. Żywo gestykuluje rękoma tuż przed twarzą stojącej naprzeciwko kobiety. 

Ben Affleck and Jennifer GarnerBen Affleck and Jennifer Garner Forum

Z kolejnego zdjęcia byłych małżonków emanuje jednak spokój. Oboje prezentują się o wiele łagodniej. Kroczą blisko siebie i z zainteresowaniem wpatrują się w tę samą ulotkę. Obecny ukochany Jennifer Lopez pojawił się na zebraniu dla rodziców w ciemnych dżinsach, czarnym płaszczu i eleganckich botkach, natomiast Garner wybrała nieco lżejszą i casualową stylizację - trampki, kolorowe skarpetki i beżowy sweterek narzucony na błękitną koszulę. 

Ben Affleck and Jennifer GarnerBen Affleck and Jennifer Garner Forum

Ben Aflleck już po rozstaniu z byłą żoną zapewniał, że Jennifer Garner nadal odgrywa w jego życiu bardzo ważną rolę. Rozwodnicy powinni brać z nich przykład?

Magdalena MołekMołek zaatakowana przez obcego mężczyznę na ulicy. To, co usłyszała, przeraża

Więcej o: