Anna Dereszowska spędza czas z synami. Opublikowała uroczą fotografię: Miłość ponad wszystko

Anna Dereszowska pokazała na Instagramie, jak spędza wolny czas z dwójką synów. Szczęśliwa mama opublikowała urocze zdjęcie z Maksymilianem i Aleksandrem. Nie można się napatrzeć - piszą fani.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Anna Dereszowska trzy tygodnie temu powitała na świecie syna, którego doczekała się ze związku z Danielem Duniakiem. Aktorka jest już mamą Leny i Maksymiliana. Z początku ukrywała, jakie imię wybrała dla dziecka, ale niedawno przypadkowo wymknęło się jej, że pieszczotliwie nazywa go "Aleksik". Teraz postanowiła pokazać na Instagramie, jak spędza czas ze swoimi pociechami. Internautów rozczulił widok małych stóp noworodka. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oni rzadko pokazują swoje dzieci w mediach. Karol Strasburger niedawno zapozował z córką. Kto jeszcze chroni prywatność pociech?

Zobacz wideo Anna Dereszowska ze swoim tatą w "Starsza pani musi fiknąć"

Anna Dereszowska opublikowała urocze zdjęcie z dwójką synów 

Anna Dereszowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak spędza czas z  Maksymilianem i leżącym obok Aleksandrem. Aktorka i starszy syn zajęli się malowaniem, podczas gdy noworodek leżał obok w koszu Mojżesza. Można zauważyć, że dumna mama nie posiada się ze szczęścia. 

Moje chłopaki - podpisała zdjęcie aktorka.
 

Internauci w komentarzach zachwycali się rodzinną fotografią aktorki. Fani zauważali na zdjęciu, że widać kawałek stopy najmłodszej pociechy Dereszowskiej i nie ukrywali, że widok bardzo ich rozczulił. 

Miłość ponad wszystko.
O matko, jakie słodkie stópki. Nie można się napatrzeć.
Chłopaki misiaki - czytamy.

Borys Szyc z żoną i synem HenrykiemŻona Borysa Szyca pokazała łóżeczko syna. Takie samo jak u Lewandowskich

Trzeba przyznać, że z opublikowanego przez Annę zdjęcia aż wylewa się matczyna miłość i szczęście. Aktorka spędza piękne chwile w domowym zaciszu i jak widać, nie narzeka na nudę.  

Więcej o: