Anna Dereszowska rzuca śnieżnymi kulkami ze starszym synem. Nagle niespodziewanie zdradziła płeć i imię najmłodszego dziecka

Anna Dereszowska spędza piękne chwile w domowych pieleszach z noworodkiem i rodziną. Aktorka w końcu zdradziła imię i płeć najmłodszego dziecka.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Anna Dereszowska jest już mamą Leny i Maksymiliana, a niedawno rodzinna aktorki powiększyła się o kolejną pociechę. 14 listopada Dereszowska wyjawiła, że jej trzecie dziecko jest już na świecie. Pochwaliła się też pierwszym kadrem noworodka, po którym czujni obserwatorzy orzekli, że z pewnością jest to chłopiec. Aktorka w końcu rozwiała wszelkie wątpliwości.

Zobacz wideo Anna Dereszowska w sukni ślubnej

Anna Dereszowska zdradziła płeć i imię najmłodszego dziecka

Anna Dereszowska pokazała na Instagramie, jak spędza wolny czas ze starszym synem. Oboje cieszyli się pierwszym śniegiem przed ich niedawno wybudowanym domem, co aktorka relacjonowała na Instagramie. W pewnym momencie skierowała telefon na okno i pokazała wnętrze swojego gniazdka. Najważniejsze jest jednak to, że przy okazji wyznała, iż w środku znajduje się jej syn, Aleksander.

A kto tam jest? Tata, który ciągle coś ogarnia, a kto śpi w wózku? Aleksik? Aleksik śpi - powiedziała Dereszowska.

Anna DereszowskaAnna Dereszowska Anna Dereszowska zdradziła płeć dziecka

Ojcem Aleksandra jest Daniel Duniak. Para wspólnie wychowuje starszą córkę aktorki z poprzedniego związku, a także pierwszego wspólnego syna Maksymiliana. Dereszowska i Duniak rzadko pokazują się razem na branżowych imprezach i unikają pozowania na czerwonym dywanie. Partner aktorki nie jest osobą związaną z show-biznesem.

W 2020 roku aktorka przyznała, że wraz z partnerem korzysta z usług psychoterapeuty. W "Dzień dobry TVN" wyjawiła, że dzięki temu lepiej radzą sobie w natłoku codziennych zadań i obowiązków.

Gdy jest mi ciężko, to nie duszę tego w sobie. Mam też ogromne wsparcie w moim "niemężu", bo oboje korzystamy z pomocy terapeutycznej, która jest nam potrzebna przy tempie życia, które oboje prowadzimy. Mój narzeczony jest dyrektorem marketingu w dużej firmie i ma mnóstwo ciśnień, presji, stresu w pracy, dwójkę dzieci i narzeczoną, która bardzo dużo na co dzień pracuje i której zdarza się (...) mieć swoje nastroje, wzloty i upadki - powiedziała Dereszowska.

Aktorka dodała też, że związek z ukochanym opiera na rozmowie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.