Domaradzka w ostrych słowach o Kwaśniewskiej. "To przykra stylizacja". Oberwało się też Kubickiej i Kożuchowskiej

Karolina Domaradzka wzięła pod lupę stylizacje, w których gwiazdy zaprezentowały się podczas wydarzenia zorganizowanego z okazji dziesięciolecia istnienia Domu Handlowego Vitkac. Krytyczka mody nie oszczędziła między innymi Aleksandry Kwaśniewskiej, Małgorzaty Sochy czy Lary Gessler.

Więcej o modowych wpadkach i kultowych stylizacjach gwiazd przeczytacie w naszym boksie na gazeta.pl.

Karolina Domaradzka opublikowała na Instagramie relację z 10. urodzin DH Vitkac. Wymagająca stylistka oceniła kreacje gwiazd, które bawiły się na wydarzeniu. Jak zwykle, nie była łaskawa dla celebrytów. Nie przypadł jej do gustu szczególnie żółty komplet z niebieskimi lamówkami, w którym zaprezentowała się Aleksandra Kwaśniewska. Krótko skomentowała: Jest to bardzo przykra kobieca stylizacja i na tym zakończę, ponieważ wolę pisać o modzie. Więcej nieprzyjemnych słów padło pod adresem Sandry Kubickiej i Lary Gessler

Aleksandra KwaśniewskaAleksandra Kwaśniewska Instagram/ @karolina_domaradzka

Karolina Domaradzka ostro o stylizacji Sandry Kubickiej: Ten look powinno się zdelegalizować

Ofiarą krytyczki modowej padła Lara Gessler. Karolina Domaradzka porównała strój restauratorki do tych chętnie noszonych w smutnych czasach PRL-u

To, że magazyny modowe z drugiej części świata publikują zupełnie egzotyczne dla nich sesje zdjęciowe w polskim i PRL-owskim stylu, to jeszcze nie powód, żeby tę specyficzną, 'biedną' estetykę przenosić na ściankę. Jeden z gorszych looków wieczoru.

Lara GesslerLara Gessler Instagram/ @karolina_domaradzka

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz ocenia stylizacje gwiazd sprzed lat

Sandra Kubicka, według Domaradzkiej, również nie powinna być zadowolona ze swojej stylizacji. Ekspertka mody opisała połączenie czarnych, skórzanych kozaków sięgających za kolano z białą suknią i chokerem jako nieodpowiedni wzorzec estetyczny. Mocne słowa!

Ten look powinno się zdelegalizować z powodu jego wysokiej szkodliwości społecznej i niebezpieczeństwa związanego z możliwością przekazania młodemu pokoleniu nieodpowiednich wzorców estetycznych. Jeżeli zastanawialiście się kiedyś, dlaczego Polacy kompletnie nie znają się na modzie, to spójrzcie na tę stylizację i wszystko stanie się jasne. Od late jesteśmy karmieni przez media kiczem i brakiem stylu, którego nikt nie śmie skrytykować z obawy o utratę kontaktów oraz wpływów.

Sandra KubickaSandra Kubicka Instagram/ @karolina_domaradzka

Małgorzata Socha i Małgorzata Kożuchowska uznawane są przez wielu za ikony stylu. Nie w oczach Karoliny Domaradzkiej. Albo inaczej - nie tym razem. Krytyczka zauważyła, że look aktorki znanej z "Rodzinki.pl" powinien być bardziej minimalistyczny, natomiast gwiazda "Przyjaciółek" nie wypadła korzystnie w "staromodnej fryzurze i sukience wyciągniętej z zakurzonej szafy cioci". Zgadzacie się z tą opinią? Zdjęcie Sochy znajdziecie w naszej galerii.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Instagram/ @karolina_domaradzka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.