Anna Skura pokazała nowego partnera! Do zdjęcia zapozował również... były mąż. "Oczy zdradzały dużo"

Anna Skura już nie ukrywa miłości. Influencerka za pośrednictwem Instagrama opublikowała zdjęcie, na którym widzimy jej nowego wybranka.

Więcej o polskich gwiazdach przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Anna Skura przyznała, że długo ukrywała nowy związek przed mediami. Rzeczywiście, do tej pory na próżno było szukać zdjęć influencerki w objęciach partnera. Na milowy krok zdecydowała się dopiero niedawno.

Zobacz wideo Anna Skura rozpoczyna dzień od jogi z córką

Anna Skura w objęciach nowego chłopaka. W tle pozuje były mąż

Anna Skura opublikowała fotografię, do której pozuje z byłym mężem, tajemniczą brunetką (która prawdopodobnie jest nową wybranką Warmuza) oraz ukochanym. Kobieta nieśmiało obejmuje niebieskookiego blondyna o śnieżnobiałym uśmiechu, a jej mina zdradza wszystko. Miłość unosi się w powietrzu!

Anna SkuraAnna Skura Instagram, @whatannawears

Niech żyje życie… W harmonii i miłości. Nie chcę już dłużej ukrywać mojego szczęścia (choć wiem, że oczy zdradzały dużo), tym bardziej że jest ono teraz podwójne - ekscytuje się Anna Skura na Instagramie.

Jak dowiadujemy się z Instagrama, wybranek Skury to mężczyzna "z umysłem przedsiębiorcy, ciałem sportowca i przebudzoną duszą". Na co dzień zajmuje się coachingiem oraz treningiem mentalnym sportowców. Prowadzi również autorski kanał na YouTube.

Anna Skura rok temu rozstała się z mężem

Anna Skura w listopadzie 2020 roku ogłosiła rozwód z dotychczasowym mężem, Markiem Warmuzem. Para była małżeństwem przez pięć lat, w 2018 roku zostali rodzicami Melody. Jak wielokrotnie podkreślała Anna Skura, z byłym partnerem pozostaje w doskonałych stosunkach, o czym może świadczyć również ostatnie zdjęcie. Taki układ byłych małżonków zdarza się naprawdę bardzo rzadko.

Annie Skurze i jej nowemu partnerowi życzymy wszystkiego najlepszego!

Więcej o: