Anna Skura się rozwodzi. Potwierdziła przypuszczenia internautów. "Nie chcę dłużej tego ukrywać"

Anna Skura ma za sobą pięcioletni związek małżeński z pasjonatem podróży, Markiem Warmuzem. Blogerka odniosła się do spekulacji i plotek na ten temat.

Anna Skura pięć lat była żoną Marka Warmuza, za którego wyszła na Zanzibarze. Na instagramowym profilu kobiety nie brakowało do tej pory zdjęć w towarzystwie męża, jednak od jakiegoś czasu przestał on się pojawiać w mediach społecznościowych Anny, a fani zaczęli się niepokoić. Blogerka i jedna z najpopularniejszych polskich instagramerek postanowiła rozwiać plotki.

Zobacz wideo

Małgorzata Opczowska zmienia partnera w 'Pytanie na śniadanie'? Wiemy, kiedy wystąpi z kim innym"Pytanie na śniadanie". Małgorzata Opczowska wzięła rozwód po dziewięciu latach. "To dla mnie traumatyczne przeżycie"

Anna Skura rozwodzi się z mężem

Dotychczas instagramerka nie komentowała plotek i nie odpowiadała na pytania internautów, które dotyczyły związku z Markiem. Tym razem Skura postanowiła jednak przerwać milczenie i wydała oświadczenie, w którym potwierdziła, że rozwodzi się z mężem.

Ten rok jest bardzo specyficzny dla wszystkich. Dla mnie na pewno. Sami wiecie, jak wiele różnych i trudnych wydarzeń miało w tym roku miejsce w moim życiu, ale to nie jest wszystko, bo jest jeszcze coś, o czym Wam nie wspominałam.  Nie chcę dłużej tego ukrywać. Wiele z was o to pyta, a ja chcę być z Wami szczera. Po prostu obrałam taką drogę w swoim życiu - rozpoczęła.

Jak się okazuje, oboje z mężem podjęli decyzję o zakończeniu związku, jednak zamierzają utrzymywać dobre relacje.

Jakiś czas temu postanowiliśmy z Markiem podjąć decyzję o rozstaniu i obecnie przygotowujemy się do rozwodu. Oczywiście pozostajemy w dobrych relacjach i chciałam Wam to powiedzieć, bo chciałam być z Wami szczera, ale bardzo prosimy Was o uszanowanie naszej prywatności i o nie dociekanie - tłumaczy Anna.

Donald i Melania TrumpMelania Trump po rozwodzie nie zgarnie połowy majątku męża. Ile się jej należy?

Spodziewaliście się takich wieści?

Więcej o: