Marianna Dufek zaatakowana w internecie po śmierci Kamila Durczoka. Pokazała okrutną wiadomość. "Bezczelna ślązarka"

Marianna Dufek pokazała wiadomość, którą otrzymała od hejterki. Dziennikarka kilka dni temu pożegnała byłego męża, Kamila Durczoka.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Kamil Durczok zmarł we wtorek 16 listopada 2021 roku w jednym z katowickich szpitali. Jego nagła śmierć zszokowała i zasmuciła świat mediów oraz najbliższych. W mediach społecznościowych, a następnie na prywatnej uroczystości pogrzebowej Marianna Dufek pożegnała byłego męża. Dziennikarka zmaga się teraz nie tylko ze startą, lecz także okrutną krytyką wymierzoną w jej stronę.

Zobacz wideo Telekamery 2019. Kamil Durczok i Julia Oleś-Miła

Marianna Dufek odpiera okrutny atak po śmierci Kamila Durczoka

Po śmierci Kamila Durczoka Marianna Dufek opublikowała w sieci m.in. pożegnalny wpis oraz archiwalne zdjęcia z dziennikarzem. Niestety, w gronie komentujących znaleźli się również hejterzy, którzy nie szczędzili jej przykrych słów. Jeden z komentarzy pokazała na Facebooku.

Straszna baba ta Dufek. Teraz udaje dobrą, a gdzie była, jak upadał. Dlaczego synek przeszedł na nazwisko matki. Opluć tę kobietę. Beszczelna ślązarka (przyp. red. - oryginalna pisownia). I ma czelność pokazywać zdjęcia z byłym mężem. Jak go zabiłaś razem z synkiem.

Dufek postanowiła odpowiedzieć na atak internetowego trolla. Zamieściła emocjonalny wpis.

Rodzą się i żyją w lepszych miejscach niż Śląsk. Tracą dziewictwo tylko po ślubie. Nie muszą chodzić do spowiedzi - bo żyją według zasad. Nie kłamią, nie zdradzają, nie oszukują fiskusa, nie łamią przepisów ruchu drogowego. Pomagają potrzebującym. Do ostatnich swoich dni żyją z jednym partnerem, patrząc mu z miłością w oczy. A jeśli doświadczają zdrady i kłamstwa, to nie reagują, bo tak trzeba. Dostają za to nagrodę od życia.

Na koniec zaprosiła hejterkę, która w sieci ukrywa się pod pseudonimem, na spotkanie twarzą w twarz.

Są prawdziwymi autorytetami. To daje im prawo oceny innych i czynią to, wydając wysokie wyroki. Tylko dlaczego nie mają nazwisk? I twarzy? Droga pani Mima Manna, zapraszam panią do Katowic na kawę. Powie mi pani, jak żyć. "Beszczelna ślązarka" - zakończyła.

Marianna Dufek i Kamil Durczok byli małżeństwem 22 lata - od 1995 roku do 2017 roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.