Więcej na ten temat przeczytasz na portalu Gazeta.pl
Niedawno ze stacją TVN24 niespodziewanie pożegnała Katarzyna Zdanowicz. Jak podają Wirtualnemedia.pl, dziennikarka niebawem rozpocznie pracę w Polsacie. Co ciekawe, Zdanowicz w latach 2008-2012 była już związana z wymienioną stacją, pracowała między innymi jako producentka "Wydarzeń". W ostatnich latach sporo dziennikarzy zdecydowało się na ten odważny krok i zmieniło pracodawcę. Pamiętacie te transfery?
Dziennikarz i prezenter przez 25 lat związany był z Telewizją Polską. Na początku 2016 roku jego przygoda z TVP dobiegła końca. Kraśko został przyjęty przez konkurencję - w TVN-ie zadebiutował jako współprowadzący "Dzień dobry TVN", a od 2020 roku prowadzi "Fakty" w TVN i "Fakty po Faktach" w TVN24 i TVN24 BiS.
Mało kto pamięta, że niegdysiejsza gwiazda "Dzień dobry TVN" popularność zyskała dzięki prowadzeniu głównego wydania "Wiadomości" w TVP. Do konkurencji Pieńkowska przeszła w 2006 roku, a od 2020 roku jest jedną z prowadzących programu "Fakty po południu" w TVN24.
Dziennikarz przez lata prowadził popularny "Magazyn Ekspresu Reporterów". W maju 2021 roku Olszański pożegnał się z Telewizją Polską, a o kulisach tego rozstania spekulowano długo i głośno. Obecnie stawia na karierę radiową - pracuje w nowo powstałym Radiu 357. Wraz z Joanną Górską prowadzi również cykl "Kocham. Przepraszam. Dziękuję" w TV4.
Obecna gwiazda TVP Info karierę zaczynała w konkurencyjnej stacji. Od 2016 roku występowała na antenie TVN24 BiS, gdzie prowadziła program "Debata młodych". Karolina Pajączkowska była także jedną z prowadzących anglojęzycznego serwisu informacyjnego.
Kariera Beaty Tadli jest imponująca - dziennikarka pracowała przy realizacji najważniejszych serwisów informacyjnych w Polsce. Od 2004 roku była związana ze stacją TVN Style, by w 2005 roku zacząć współpracę z redakcją TVN24. Następnie przeszła do Telewizji Polskiej, gdzie od 2012 do 2016 roku była gospodynią głównego wydania "Wiadomości", skąd odeszła po roszadach na kierowniczych stanowiskach TVP. Teraz spełnia się w roli prowadzącej programu "Onet Rano", a także audycji na antenie Radia Zet.
Tłumy na pogrzebie Andrzeja Olechowskiego. Wśród nich schorowany Mann
Litewka zginął pod kołami jego samochodu. Prokuratura ujawnia, kto wpłacił 40 tysięcy złotych kaucji za kierowcę
Gwiazdor disco polo trafił do szpitala podczas zagranicznych wakacji. Teraz mówi o kosztach
Zamieszanie w "Mam talent!". Zrezygnowali w ostatnim momencie przed finałem. Wiadomo, co się stało
Obejrzycie ciurkiem, a potem nikomu nie powiecie. "Love is Blind: Polska" to absolutne kino
Przestajemy rozpoznawać coraz więcej gwiazd. Eksperci mówią jednym głosem o groźnym trendzie
Mentorka z "Projekt Lady" była agentką Cichopek i Hakiela. Wyjawiła prawdę o ich współpracy
Siostra księżnej Kate narobiła długów. Musiała sprzedać posiadłość
Sąsiadka Łatwoganga w windzie wpadła na Dodę. Tak zachowywała się wokalistka