Katarzyna Zdanowicz odeszła z TVN24 i miała odpocząć. Teraz przechodzi do konkurencji. Już tam kiedyś pracowała

Katarzyna Zdanowicz przez lata była jedną z twarzy TVN24, jednak w październiku okazało się, że odchodzi ze stacji. Wirtualnemedia.pl dotarły do informacji, z którą ze stacji telewizyjnych nawiązała współpracę.

Bądź na bieżąco. Informacje z Polski i z zagranicy znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

W październiku pojawiła się informacja, że Katarzyna Zdanowicz odchodzi z TVN24. Ze stacją związana była od 2012 roku. Najpierw można ją było oglądać w paśmie "Dzień na żywo", a następnie prowadziła programy "Polska i świat" i "Koronawirus raport. Szkoła". Wirtualnemedia.pl przekazują informacje na temat kolejnej medialnej współpracy dziennikarki.

Zobacz wideo TVN24 świętowało dwudzieste urodziny

Zdanowicz odeszła z TVN24 i miała złapać wewnętrzną równowagę. Teraz przechodzi do konkurencji

Z tego, co udało się dowiedzieć serwisowi, Katarzyna Zdanowicz przechodzi do telewizji Polsat. Ma tam być jedną z gospodyń "Wydarzeń". Poprowadzi główne wydania w weekendy i popołudniowe w pozostałe dni robocze. Wirtualnemedia.pl zapowiadają, kiedy widzowie będą mogli zobaczyć ją w nowej roli.

Z naszych informacji wynika, że Zdanowicz zadebiutuje na antenie w wieczór sylwestrowy lub 1 stycznia  - czytamy na stronie.

Byłby to dla niej powrót do Polsatu po latach. Dziennikarka współpracowała już wcześniej ze stacją m.in. jako producentka "Wydarzeń" (2008-2012).

Gdy potwierdzała odejście z TVN24, w rozmowie z Plejadą wspominała, że nie ma konkretnych planów na przyszłość. Chciała spędzić wolne chwile z bliskimi i odpocząć.

To jest czas dla rodziny i ustalenia sobie priorytetów. To też czas na rozwój osobisty, złapanie pewnej równowagi - mówiła w październiku.

Rotacje pracowników w mediach są na porządku dziennym. W tym roku chociażby pracodawców zmienili Michał Cholewiński czy Igor Sokołowski. Dziennikarze dołączyli do redakcyjnego zespołu Polsat News. Z kolei Sebastian Szczęsny, związany niegdyś z publicznym nadawcą, przeszedł do TVN. Podczas rozpoczynającego się w najbliższy weekend sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich razem z Damianem Michałowskim będzie prowadził studio, w którym nie zabraknie m.in. rozmów z ekspertami.

Więcej o:
Copyright © Agora SA