TVN24 traci kolejną prezenterkę! Pracowała w redakcji od 2012 roku...

Katarzyna Zdanowicz poinformowała media, że odchodzi z TVN24. Dziennikarkę możemy kojarzyć z programu "Polska i świat".

Więcej ciekawych informacji o gwiazdach telewizji przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Katarzyna Zdanowicz odchodzi z TVN24. Dziennikarka rozpoczęła współpracę ze stacją w 2012 roku, gdzie najpierw prowadziła głównie serwisy informacyjne nadawane w ramach pasma "Dzień na żywo", aby po dwóch latach zostać prowadzącą programu "Polska i świat".

Zobacz wideo Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne, które zapamiętamy na długo

Katarzyna Zdanowicz odeszła z TVN24

Informacje o odejściu Zdanowicz z TVN24 przekazał portal Press.pl. Na portalu czytamy, że była to jej decyzja:

Zakończyłam pracę w TVN 24 - potwierdza Katarzyna Zdanowicz. Dodaje, że odejście było jej decyzją - informuje Press.pl

Plejadzie przekazała z kolei, że najbliższy czas poświęci rodzinie i na złapaniu wewnętrznej równowagi.

Nie mam jeszcze żadnych sprecyzowanych planów, gdy będę je miała, na pewno szybko zostaniecie państwo o tym poinformowani. To jest czas dla rodziny i ustalenia sobie priorytetów. To też czas na rozwój osobisty, złapanie pewnej równowagi.

Zdanowicz zaczynała karierę w lokalnej telewizji w Solcu Kujawskim. Później współpracowała z bydgoskim oraz toruńskim oddziałem "Gazety Wyborczej". Od czterech lat mieszka w Warszawie, a w przeszłości była producentką "Wydarzeń" w telewizji Polsat, gdzie prowadziła także programy informacyjne.  Zdanowicz jest również autorką publikacji "Zawsze mówi, że wróci", której bohaterkami są żony i partnerki znanych polskich himalaistów. Jak przekonywała we wrześniu w wywiadzie dla Plejady, pisanie jest jednym z jej dziennikarskich zajęć.

Nie chciałam pisać książki na siłę, ale też nie zarzekałam się, że nie spróbuję. To kolejny element mojego rozwoju, piszę pewnie ze 20 lat, nie jestem tylko dziennikarzem telewizyjnym, moje teksty regularnie można znaleźć w tygodniku "Polityka". Moja dziennikarska droga zaczęła się od pisania do lokalnego oddziału "Gazety Wyborczej" w Bydgoszczy, telewizja pojawiła się później.

Póki co nie wiadomo, gdzie Katarzyna Zdanowicz będzie kontynuowała karierę.

Więcej o:
Copyright © Agora SA