Kukulska już dawno nie mówiła o bracie. W końcu przerwała milczenie. Jaka relacja łączy ją z Pikejem? "Wygrałam na tym"

Natalia Kukulska do tej pory wyznawała zasadę, by jak najmniej mówić w mediach o przyrodnim bracie. W rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak zrobiła wyjątek. Wokalistka w podkaście "Oświeceni Hedoniści" wyznała, jaką rolę w jej życiu odgrywa Pikej.

Więcej newsów na temat życia prywatnego gwiazd znajdziecie na gazeta.pl.

Natalia Kukulska nigdy nie ukrywała tego, że wartości, które wyznaje jej młodszy brat, są bardzo odległe od tych, którymi sama się kieruje. Wokalistka omija skandale i ceni sobie poukładane życie rodzinne, czego nie można powiedzieć o Piotrze Kukulskim. Przyrodnie rodzeństwo nie dogadywało się od najmłodszych lat, ale ich konflikt sięgnął apogeum wtedy, kiedy Pikej postanowił zaistnieć w show-biznesie. Długo nie utrzymywali ze sobą kontaktu, o czym Kukulska mówiła otwarcie. Jeszcze kilka lat temu syn Jarosława Kukulskiego otwarcie atakował Kukulską w mediach społecznościowych. Wokalistka z kolei miała mieć żal do brata, że próbuje wybić się na jej plecach.

Prasa rozpisywała się wówczas, że dzieci Jarosława Kukulskiego nie pałają do siebie wzajemną sympatią. Córka kompozytora nie chciała wypowiadać się na ten temat w mediach, by nie podsycać gorącej już atmosfery. "Nie lubię do tego wracać" - wyznała w najnowszym wywiadzie, którego udzieliła Agnieszce Woźniak-Starak. Zdradziła jednak, jaka relacja łączy ją teraz z Piotrem.

Natalia Kukulska pierwszy raz od dawna o bracie: Kibicuję mu

Natalia Kukulska była gościnią prowadzonego między innymi przez Agnieszkę Woźniak-Starak cyklu rozmów "Oświeceni Hedoniści". Wokalistka analizowała, jak milczenie pomaga w przezwyciężeniu trudnego momentu, który może pojawić się na drodze zawodowej każdego artysty. Właśnie tę metodę przetrwania zastosowała w przypadku medialnego konfliktu z Pikejem.

Była kiedyś długa historia związana z moim bratem, która była dla mnie bardzo ciężka. Nie lubię do tego wracać, ale mówię o tym w kontekście, że ja wtedy nabrałam wody w usta i po prostu na tym wygrałam - wspomina.

Natalia Kukulska, Piotr KukulskiNatalia Kukulska, Piotr Kukulski KAPiF

Zobacz wideo Nie ma ich wśród nas, ale ich utwory zna każdy. Wodecki zostawił „Chałupy Welcome to", a Kora „Krakowski spleen"

Córka Anny Jantar zdobyła się jednak na to, by po raz pierwszy od wielu lat wypowiedzieć się publicznie na temat Piotra. Zdradziła, że ich konflikt został zażegnany, jednak nadal relacja rodzeństwa odbiega od ideału. Jako starsza siostra życzy Pikejowi szczęścia i powodzenia w życiu.

Mamy relacje bardzo poprawne. Nie są one jakieś bliskie, bo jego nawet w Polsce nie ma, ale bardzo chciałabym, żeby był szczęśliwy, żeby znalazł cel w życiu. Bardzo kibicuję mu, żeby tak się stało - słyszymy w podkaście.

Myślicie, że Piotr Kukulski doceni tak miłe słowa Natalii?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.