"Kukulska pogodziła się Pikejem dla pieniędzy". Gwiazda ostro dementuje: Z Piotrem nie mam kontaktu od kilku lat

Wokalistka odniosła się do artykułu w "Na żywo".

"Z Piotrem nie mam kontaktu od kilku lat" - tak wokalistka skomentowała doniesienia tabloidu o rzekomym pogodzeniu się z przyrodnim bratem.

W najnowszym numerze tygodnika "Na żywo" ukazał się zaskakujący artykuł z nieprawdziwymi informacjami. Tabloid sugeruje, że skłóceni od kilku lat Natalia Kukulska i Pikej pogodzili się. Już z okładki krzyczy do nas nagłówek.

Natalia i Piotr Kukulscy. Pieniądze ich pogodzą. Wspólny kontrakt reklamowy - czytamy w "Na żywo".

Artykuł sugeruje, że rodzeństwo doszło do porozumienia dzięki pieniądzom zarobionym na reklamie Coca-Coli. Na etykietach napoju widnieją słowa z przeboju Anny Jantar: "W samym środku miasta". Tabloid podaje też nieprawdziwą informację, jakoby w spotach można było usłyszeć przebój Jantar. Wypowiedział się na ten temat rzekomy znajomy wokalistki, który podał nawet kwoty, jakie rodzeństwo miało otrzymać za udział w reklamie.

Zarówno Natalia, jak i Piotr na reklamie wzbogacili się o co najmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych - czytamy w "Na żywo".

Informacje te nie mają nic wspólnego z prawdą. Piosenkarka na swoim Facebooku krótko i rzeczowo skomentowała te doniesienia. Podkreśliła przede wszystkim, że nie ma kontaktu ze swoim bratem.

Od kilku lat opisywana jest głośno w mediach relacja moja i Piotra Kukulskiego. Powiedziano i pozmyślano już wszystko, zbudowano historie, na kanwach których powstały kolejne. Wszystko dzieje się bez mojego udziału i wypowiedzi publicznych, a mimo to wplątana jestem w hasła typu: konflikt, pranie brudów, kłótnia, zgoda Z Piotrem nie mam kontaktu od kilku lat. Mój stosunek do niego i jego poczynań zachowam dla siebie.
Sugerowanie mi postawy materialistycznej - w tytułach i artykułach typu: " Pogodziły ich pieniądze " jest bardzo krzywdzące. Za użycie fragmentu tekstu piosenki na etykiecie nie otrzymałam żadnej gratyfikacji. Tekst "Tyle słońca w całym mieście" jest autorstwa ś.p. Janusza Kondratowicza - napisała.

Kapif

Przeczytajcie całe oświadczenie, które jej menedżerka zamieściła na Facebooku.

Facebook.com/Natalia KukulskaFacebook.com/Natalia Kukulska Facebook.com/Natalia Kukulska Facebook.com/Natalia Kukulska

PikejPikej Kapif Kapif

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.