Maffashion przebrała się na Halloween za... Matę! "To moja MAFOREAKCJA". Rozenek zachwycona: Jest to sztos

Maffashion w tym roku z okazji Halloween przebrała się za Matę. Na zdjęciu aż trudno ja rozpoznać. Przekonajcie się zresztą sami.

O innych przebraniach gwiazd na Halloween przeczytacie na Gazeta.pl

Co roku z okazji Halloween gwiazdy starają się zaskoczyć fanów coraz to bardziej wymyślnymi kostiumami. Zdecydowaną światową królową przebrań jest Heidi Klum. Modelka była już królewną Fioną ze "Shreka", monstrualnym motylem czy statuetką Oscara. Jeszcze nie wiemy, co przygotowała na ten rok, jednak domyślamy się, że będzie to coś spektakularnego. W wymyślaniu ciekawych i oryginalnych przebrań nie próżnują również rodzime gwiazdy w tym Maffashion, która przebrała się za rapera Matę.

Maffashion przebrała się na Halloween za Matę. "To moja MAFOREAKCJA". Rozenek zachwycona: Jest to sztos

Matczak to bez wątpienia jedno z najgorętszych nazwisk tego roku. Każdy kawałek rapera jest momentalnie hitem, a jego teksty wchodzą do slangu młodych ludzi. Jego fanką z pewnością jest też Julia Kuczyńska, która właśnie za niego przebrała się na tegoroczne Halloween. Celebrytka zamieściła na Instagramie kilka zdjęć, na których prezentuje się w fryzurze, jaką ma Mata oraz dresie. Dobrze wykonany makijaż sprawił, że twarz Julki jest nie do rozpoznania.

MAFA 34 "To moja MAFOREAKCJA". Happy Halloweekend - napisała pod postem.
 

Obserwatorzy i gwiazdy nie mogą wyjść z podziwu nad przebraniem Maffashion.

Jest to sztos - napisała Małgorzata Rozenek.
Genialne - dodał Dawid Kwiatkowski.
Hit! Nareszcie spotkam się z Matą! - podsumowała Ada Fijał.

Trzeba przyznać, że w tym roku Julka naprawdę się postarała. Po więcej jej zdjęć w stroju Maty zajrzyjcie do naszej galerii na górze artykułu.

Zobacz wideo Maffashion na Instagramie oprowadza fanów po domu
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.