Kto jest prawdziwym ojcem księcia Harry'ego? Tiktokerka ma "dowody". Internauci: To on? Teraz już nie wątpię

Kto naprawdę jest ojcem księcia Harry'ego? To pytanie zadają sobie od lat twórcy wielu teorii spiskowych. Tishtoking, czyli tiktokowa ekspertka od losów rodziny królewskiej twierdzi, że zna na nie odpowiedź. Udowadnia zdjęciem, a internauci przyznają jej rację.

Więcej informacji na temat rodziny królewskiej znajdziecie na gazeta.pl.

Steve Irwing, Jon-Erik HexumNie tylko Halyna Hutchins zginęła na planie. Ich śmierci do dziś przerażają

Księżna Diana była posądzana przez rodzinę królewską o liczne romanse. Jej kochankami mieli być między innymi: syn prezydenta USA John Kennedy Jr., Bryan Adams czy oficer kawalerii James Hewitt. To właśnie ostatniego z wymienionych podejrzewano o to, że jest biologicznym ojcem księcia Harry'ego. Gdy Spencer przyznała się do trwającego pięć lat romansu z członkiem armii, brytyjska prasa doszukiwała się podobieństwa pomiędzy jej młodszym synem a Hewittem. I znalazła! Bujna, ruda czupryna oraz niemal identyczny kształt nosa i ust nie uciszały plotek. 

James Hewitt, książę Harry, książę KarolJames Hewitt, książę Harry, książę Karol screen TikTok/ @tishtoking

Znana w sieci jako Tishtoking tiktokerka twierdzi jednak, że teorie o domniemanym ojcostwie oficera kawalerii są wyssane z palca, bowiem jego zażyła relacja z Lady Di zaczęła się w 1986 roku, czyli dwa lata po narodzinach Harry'ego. Samozwańcza ekspertka od royalsów "udowadnia", kto jest prawdziwym tatą brata księcia Williama.

Zobacz wideo Zabawne nagranie księcia Harry'ego i Eda Sheerana

Kto jest ojcem księcia Harry'ego? Jedno zdjęcie może rozwiać wątpliwości

Według aktywnej użytkowniczki TikToka plotki o romansach księżnej Diany były jedynie PR-ową zagrywką królewskiego dworu, które miały usprawiedliwić niewierność księcia Karola. Royalsi nie mogli znieść faktu, że Lady Di zyskała tak ogromną sympatię nie tylko Brytyjczyków, lecz całego świata i próbowali nadszarpnąć jej wizerunek. 

W rzeczywistości druga ciąża i narodziny Harry'ego były wołaniem "królowej ludzkich serc" o pomoc. Spencer pragnęła, by mąż w końcu zwrócił na nią uwagę, a dziecko miało być do tego idealnym pretekstem. Fani księżnej nie wierzą więc, by dopuściła się wówczas zdrady. Tishtoking głosi, że biologicznym ojcem młodszego syna Diany jest nikt inny, tylko właśnie książę Karol.

Sarah Spencer, książę KarolTo starsza siostra księżnej Diany miała wyjść za Karola. Skompromitowała go w wywiadzie

A co z brakiem podobieństwa Harry'ego do taty? Tiktokerka tłumaczy, że niektóre dzieci przypominają bardziej dziadków niż rodziców. W swoim nagraniu udostępniła więc zdjęcie młodego księcia Filipa. Internauci byli w szoku i przyznali rację, że mężczyzn niewątpliwie łączą więzy krwi. 

Wow, co za geny. Harry wygląda identycznie jak dziadek. 
To Filip? Serio on? Teraz już nie wątpię, że Harry to syn Karola - nie dowierzali.

Tishtoking z odrobiną humoru zasugerowała, że jedyna teorią spiskową, w którą mogłaby uwierzyć to ta, że ojcem Harry'ego jest Filip. Z szacunku do księżnej Diany powstrzymała się jednak od dalszych żartów.

Książę FilipKsiążę Filip screen TikTok/ @tishtoking

Tiktokerka znalazła jeszcze jeden argument na potwierdzenie słuszności swoich twierdzeń. Uważa, że rodzina królewska to hermetyczne środowisko, które nie dopuściłoby do tego, by w kolejce do tronu stał ktoś nieuprawniony - szczególnie że książę Harry nie jest w ostatnim czasie ulubieńcem royalsów. 

To oczywiste. Oni marzą, by się go pozbyć. Gdyby była taka szansa i cień nadziei, że to nie jest syn Karola, zrobiliby test DNA w sekundę, a wynikami machali przed całym światem - przytakują internauci.

Czyżby księżna Diana była dla członków rodziny męża aż tak niewygodna, że świadomie stała się ofiarą ich publicznych oszczerstw?

Bożena DykielFundacja zrywa współprace z Dykiel. "Padły słowa odległe od naszej idei"

Więcej o: