22-letnia córka Paula Walkera wyszła za mąż. Są zdjęcia i wideo. Kreacja? Piękno tkwi w prostocie

Córka Paula Walker i Louis Thornton-Allan są już małżeństwem. Panna młoda postawiła na prostą w kroju suknię ślubną.

Więcej ślubnej tematyki znajdziesz na głównej stronie Gazeta.pl.

Meadow Walker podzieliła się z internautami ważną dla siebie chwilą. Córka nieżyjącego Paula Walkera i jej partner Louis Thornton-Allan stanęli na ślubnym kobiercu po dwóch miesiącach od zaręczyn. Otrzymali wiele gratulacji pod postami z wydarzenia. Wiadomo, kto poprowadził pannę młodą do ołtarza.

Zobacz wideo Wersow zdradza jak idą przygotowania do ślubu. Jej największym marzeniem jest być dobrą mamą i żoną

Lara Gessler, Marta KaczyńskaTanie suknie ślubne gwiazd. Nie uwierzycie, ile kosztowały

22-letnia córka Paula Walkera wyszła za mąż. Są zdjęcia i wideo. Kreacja? Piękno tkwi w prostocie

Jak podają zagraniczne portal, Meadow Walker i Louis Thornton-Allan powiedzieli sobie "tak" na Dominikanie. Na zdjęciach i krótkim wideo można zobaczyć, że ceremonia odbyła się na plaży, a miejsce zostało udekorowane roślinnością. Panna młoda miała na sobie skromną i jednocześnie elegancką suknię ślubną, dopasowaną do jej sylwetki i odkrywającą jej ramiona. Nie mogło też zabraknąć welonu i oryginalnego bukietu. Pan młody natomiast pokazał się w czarnym garniturze z kwiatem w butonierce.

Julia Wieniawa w bieliźnieWieniawa reklamuje nową bieliznę. Internauci oniemieli na widok aktorki w bikini

W tym ważnym dniu do ołtarza 22-latkę poprowadził Vin Diesel, dobry przyjaciel jej nieżyjącego ojca. Meadow Walker i aktora znanego m.in. z "Szybkich i wściekłych" łączy bliska relacja. Modelka jest jego córką chrzestną. Aktor zdradził też w jednym z wywiadów, że Meadow składa mu życzenia z okazji Dnia Ojca.

 

Kiedy doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginął Paul Walker, Meadow miała raptem 15 lat. Porsche, w którym znajdował się aktor, uderzyło w latarnię i drzewa, po czym stanęło w płomieniach. Paula oraz jadącego z nim Rogera Rodasa nie udało się uratować.

Więcej o: