Tak mieszkają Sandra Kubicka i Baron. Spory stół, ale wanna dla jednej osoby. Może czas na zakupy?

Sandra Kubicka przez kilkanaście lat mieszkała i pracowała w Miami. Rok temu podjęła jedną z ważniejszych decyzji w życiu, jaką okazała się przeprowadzka do Polski na stałe. Jak obecnie mieszka?

Chcesz wiedzieć, jak mieszkają gwiazdy? Więcej w naszym boksie na Gazeta.pl.

Sandra Kubicka po zeszłorocznym rozstaniu z Kaio Alvesem Goncalvesem zdecydowała się przeprowadzić do Polski. W Warszawie ma tutaj swoje mieszkanie, które urządziła tak, by było jasne i przestronne. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka jest zakochana! Jej marzenie się spełniło. "Rozmawiamy w tym samym języku"

Jak mieszka Sandra Kubicka?

Na wejściu do mieszkania Sandry Kubickiej widać jasne panele i białą szafę, która często stanowi tło na zdjęciach umieszczanych przez modelkę. No i oczywiście sztuczne kwiaty, które pozwalają zapomnieć o zbliżającej się zimie

 

Sandra ma też jasną jadalnie z szarymi meblami. Na środku stoi spory stół, przy którym zapewne zajada obiady z Baronem. Ostatnio wspomniała, że są niemal nierozłączni, dlatego śniadania i kolacje również wchodzą w grę.

 

Sandrze po powrocie do Polski zależało, by jej wnętrza były inne od tych nowoczesnych w Miami. W centralnym miejscu salonu znajdują się biała kanapa i fotele, zza których wyłania się ogromny kominek. Pokój jest bardzo dobrze oświetlony dzięki dużym oknom, a naprzeciwko zestawu wypoczynkowego znajduje się telewizor. Na ścianach powieszone są ciemne obrazy, które kontrastują z jasnym wnętrzem. Całość dopełnia drzewko posadzone w masywnej donicy.

Salon Sandry KubickiejSalon Sandry Kubickiej Instagram/sandrakubicka

Dopełnieniem mieszkania Sandry jest łazienka, w której ma obraz z łosiem w okularach. Przygląda nam się z odbicia lustra w złotej ramie. Modelka ma niestety małą wannę, ale liczymy, że wkrótce postara się o taką dla dwóch osób. 

Mieszkanie Sandry KubickiejMieszkanie Sandry Kubickiej Fot. Instagram/ sandrakubicka

Mieszkanie Sandry KubickiejMieszkanie Sandry Kubickiej Fot. Instagram/ sandrakubicka

Ładnie urządzone? 

Zobacz też: Baron pozuje na tarasie Sandry Kubickiej? Internauta docieka, a muzyk usuwa dowody. Para wpadła przez... pufę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.