Julia Wróblewska o zdrowiu psychicznym. Zamieściła na TikToku przejmujące nagranie. "Nikt nie będzie za tobą tęsknić"

Julia Wróblewska postanowiła wykorzystać swoje zasięgi, aby uświadamiać ludzi w temacie zdrowia psychicznego. Na profilu na TikToku zamieściła film, obok którego trudno przejść obojętnie.

Julia Wróblewska zyskała popularność, kiedy w wieku ośmiu lat zagrała w filmie "Tylko mnie kochaj". Wtedy jej kariera aktorska nabrała rozpędu. Po latach spędzonych na planie podjęła decyzję o przeniesieniu swojej działalności do internetu. Teraz aktywnie działa na Instagramie i TikToku. Ostatnio Wróblewska nagrała specjalny film.

Zobacz wideo Julia Wróblewska po 15 latach odtwarza scenę z "Tylko mnie kochaj"

Julia Wróblewska nagrała TikToka o zaburzeniach psychicznych

Julia Wróblewska nie ukrywa, że zmagała się z zaburzeniami osobowości i szukała pomocy u terapeuty. Z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego opublikowała nagranie na TikToku, w którym odgrywa osobę mającą myśli samobójcze. W ten sposób chciała uświadomić, jak ciężka potrafi być walka o zdrowie psychiczne. Na początku nagrania bohaterka chwali się, że udało jej się przetrwać kolejny dzień.

Zrobiłam to, przetrwałam wczoraj.

Później w jej głowie pojawiają się myśli samobójcze.

Po prostu to zrób. Nikt tak naprawdę nie wie kim jesteś. Nikt nie będzie za tobą tęsknić, przecież nikt nawet cię nie lubi. Widziałam, jak patrzyłaś na te tabletki, po prostu weź je wszystkie. Zrób to, zrób to!
Zobacz wideo Julia Wróblewska o zdrowiu psychicznym. Przejmujące nagranie

Aktorka pod nagraniem zamieściła krótki opis.

Wczoraj był dzień zdrowia psychicznego... Trzymajcie się.

Na stronie Zintegrowanego Portalu Pacjenta udostępnionego przez Narodowy Fundusz Zdrowia, w zakładce "Gdzie się leczyć", znajdują się aktualne informacje o adresach, telefonach, lokalizacji i godzinach otwarcia ośrodków ochrony zdrowia, w tym specjalistycznych Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Centrów Zdrowia Psychicznego, w których osoby wymagające pomocy mogą ją otrzymać.

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego. TUTAJ znajdziesz również przydatne numery telefonów, pod którymi dyżurują specjaliści, gotowi pomóc w kryzysowej sytuacji.