Grecki bogacz wylicytował z nią kolację za milion dolarów. Kim jest Natalia Janoszek?

Natalia Janoszek wystawiła na licytację kolację ze sobą w szczytnym celu. Na ofertę odpowiedział milioner z Grecji, oferując spotkanie w Atenach i milion dolarów. Kim jest polska aktorka?

Natalia Janoszek wystawiła na licytację wieczór z samą sobą. Aktorka, która od dawna angażuje się w akcje charytatywne, postanowiła wykorzystać sławę, którą cieszy się na świecie i w internecie. Dzięki temu zasili konto jednej z fundacji. Kim jest piękna aktorka? Okazuje się, że osiągnęła sukces za granicą.

Beata K., Kamil DurczokGwiazdy, które pod wpływem alkoholu prowadziły samochód. Nie brakuje znanych nazwisk

Zobacz wideo Selma Blair: "Mówili mi, żebym szykowała się na śmierć". Aktorka pokazuje życie z chorobą [ZWIASTUN]

Grecki bogacz wylicytował z nią kolację za milion dolarów. Kim jest Natalia Janoszek?

Natalia Janoszek wystawiła na licytację spotkanie w dowolnym miejscu na Ziemi.

Jestem podekscytowana, że będę pierwszą, która będzie miała aukcję w Superbid. Zapraszam cię na niezapomnianą noc. Gdziekolwiek jesteś, przylecę, żeby zabrać cię na kolację - napisała w opisie.

Okazuje się, że szybko przyciągnęła chętnych, którzy zaczęli płacić wirtualnymi diamentami. Licytację wygrał grecki milioner, który zaoferował za spotkanie całe milion dolarów. Natalia Janoszek to 31-letnia aktorka. Wychowała się w Bielsku-Białej, gdzie jako dziecko stawiała pierwsze kroki w branży artystycznej. Z grupą pieśni "Bielsko" reprezentowała Polskę na różnych międzynarodowych festiwalach. W wieku 16 lat wystartowała w Miss Polski Nastolatek. Później wystąpiła jeszcze w 40 różnych konkursach piękności. Po przygodach na scenie postawiła na naukę aktorstwa. Jest absolwentką Instytutu Filmowego i Teatralnego w Nowym Jorku im. Lee Strasberga. Jednak to właśnie wybory miss przyniosły jej pierwsze role w filmach.

 

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski z 'Big Brothera'Gwiazdy "Big Brothera" zostaną rodzicami? Dodali wymowne zdjęcie

Natalia Janoszek - kariera

Jej międzynarodowa kariera rozpoczęła się, kiedy w 2012 roku wzięła udział w Supermodel International w Bangkoku. Tam została wypatrzona przez twórców z Bollywood i jeszcze w tym samym roku obsadzono ją w głównej roli w filmie "Dreamz". Później były inne role, a w "Chicken Curry Law" ponownie wcieliła się w główną bohaterkę. Została dwukrotnie nagrodzona nagrodą JIFFA jako najlepsza aktorka międzynarodowa. Oprócz tego jest jedyną Polką, która dostała indyjską nagrodę filmową. Napisała książkę "Za kulisami Bollywood", w której opowiada o swojej karierze filmowej w Indiach. Jest także jedyną Polką, która znalazła się na okładce arabskiego magazynu "L'Officiel Arabia". Wystąpiła podczas ceremonii otwarcia Festiwalu Filmowego w Cannes w 2019 roku. Aktorka od lat angażuje się w akcje charytatywne. Współpracowała z WWF, UNICEF, wspiera fundacje i zbiórki pieniędzy. Pieniądze z licytacji także przeznaczy wybranym ośrodkom.

Więcej o: