Grecki milioner zapłacił milion dolarów za kolację z polską aktorką. "Wybiorę się do Aten na spotkanie"

Natalia Janoszek wykorzysta swoją popularność, by pomóc potrzebującym. Kolacja z bogatym milionerem sprawi, że zdobędzie milion dolarów, które przekaże na fundacje charytatywne.

Natalia Janoszek to aktorka mieszkająca w Polsce, ale zdecydowanie częściej mogą oglądać ją widzowie za granicą. Szczególną popularnością cieszy się z w Indiach, gdzie wystąpiła w kilku bollywoodzkich produkcjach. Tym razem aktorka zasłynęła czymś zupełnie innym - spotka się na kolacji z milionerem, a pieniądze, które ten wyłożył na spotkanie, zostaną przeznaczone na fundacje charytatywne. 

Zobacz wideo Dominika Tajner ze łzami w oczach wyznała, że przeszła operację piersi. "Zmiana okazała się nowotworowa"

Tomasz Karolak, David CraigKto byłby polskim Bondem? Roznerski ma doświadczenie, a Doda gotową stylówę

Więcej na temat aktualnych wydarzeń w Polsce i na świecie znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kolacja z Natalią Janoszek warta milion

Natalia Janoszek prywatnie wspiera działalność wielu organizacji charytatywnych, takich jak UNICEF czy WWF. Jest również zaangażowana w projekty budowy szkół na Jamajce oraz pomocy osobom starszym w Polsce.

 

Tym razem wpadła na pomysł, by wykorzystać swoją popularność i na aukcje przekazała nagrodę, którą jest kolacja z nią samą. Skusił się na to Victor Restis - grecki bogacz wylicytował wspólny wieczór za... milion dolarów. Znane są już szczegóły - o wszystkim dowiedzieliśmy się z wypowiedzi aktorki w "Dzień dobry TVN". 

Ta kolacja ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu. Prawdopodobnie po 18 października wybiorę się do Aten na spotkanie. Nie ukrywam, że się cieszę, bo pomożemy wielu różnym fundacjom - mówiła Janoszek w wywiadzie dla "Dzień dobry TVN".

Natalia JanoszekNatalia Janoszek została uderzona w twarz na planie filmowym

 

To nie jedyny sukces, którym aktorka może się pochwalić w ostatnim czasie - niedawno pojawiła się na okładce magazynu "L'Officiel Arabia". Janoszek jest pierwszą Polką, która została zaproszona do współpracy z czasopismem.

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska o "modzie na brzydotę" w "DDTVN": Byłam przerażona, co wyjdzie na kolejnym badaniu

Więcej o: