Laska z filmu "Chłopaki nie płaczą" zrezygnował z aktorstwa. Czym się teraz zajmuje? Zupełnie inna działka

Przypadkowo zauważył go Olaf Lubaszenko i stwierdził, że świetnie nadałby się do roli Laski w "Chłopaki nie płaczą". Tomasz Bajer ostatecznie nie zdecydował się na kontynuowanie kariery aktorskiej. Co dziś robi?

Trudno zapomnieć o kultowym już Lasce z filmu "Chłopaki nie płaczą". Jego postawa życiowa zamykała się w beztroskim stwierdzeniu: "Jest zaj*biście". Co po ponad 20 latach od premiery "Chłopaki nie płaczą" robi Tomasz Bajer?

Zobacz wideo "Futro z misia". Jest zwiastun nowego filmu Michała Milowicza z obsadą "Chłopaki nie płaczą"

Laska z filmu "Chłopaki nie płaczą" został mechanikiem 

Tomasz Bajer, zanim zagrał w filmie "Chłopaki nie płaczą", nie miał nic wspólnego z aktorstwem. Został zauważony przypadkowo przez Olafa Lubaszenkę w jednym z poznańskich liceów. Miał wówczas 21 lat, a reżyser był zachwycony jego stylem bycia. Lubaszenko musiał prosić producentów o obsadzenie Bajera w roli "Laski". Po długich negocjacjach i sukcesie filmu Bajer zdobył ogromną popularność, która miała być jego drzwiami do wielkiej kariery. Wydawało się, że to całkiem prawdopodobne, bo już rok po premierzy "Chłopaków..." zobaczyliśmy go w "Poranku kojota", potem miał epizody w serialach "Na Wspólnej" i w "Kosmitach".

Tomasz Bajer.Tomasz Bajer. Youtube.com

Przez chwilę był prezenterem w Benchmark TV, by ostatecznie znaleźć się w Australii. Prowadził stamtąd blog "Laska na fali", gdzie opisywał swoje życie.

Tomasz BajerTomasz Bajer YouTube.com/Laska na faji

Potem na długie lata zniknął z show-biznesu. Ponownie zobaczyliśmy go dopiero w 2015 roku za sprawą Wojtka Goli z "Warsaw Shore".

Tomasz Bajer i Wojtek z 'Warsaw Shore'Tomasz Bajer i Wojtek z "Warsaw Shore" Facebook.com/WojtekWarsawShoreMTV

To właśnie on na profilu na Instagramie udostępnił zdjęcie z Tomaszem Bajerem. Fani byli zaskoczeni wyglądem "Laski".

Dziś ma 42 lat i na dobre zniknął z show-biznesu. Przekwalifikował się i jest technikiem PDR. Zajmuje się bezlakierowym usuwaniem wgnieceń z karoserii aut oraz prowadzeniem kursów.

Zobacz też: Pamiętasz Oskara z "Chłopaki nie płaczą"? Aktor wygląda teraz zupełnie inaczej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.