Pamiętasz Oskara z "Chłopaki nie płaczą"? Aktor wygląda teraz zupełnie inaczej!

Od premiery filmu "Chłopaki nie płaczą" minęło 18 lat. Jak dzisiaj wygląda Wojciech Klata, który zagrał w komedii Oskara?

Wojciech Klata zagrał w filmie "Chłopaki nie płaczą" Oskara, pryszczatego wyrostka, który szuka sposobu na utratę cnoty. W końcu nadchodzi "ten" dzień, pierwszy w życiu seks ma przeżyć wieczorem, ale prezerwatywę, na wszelki wypadek, zakłada już rano. Kultowa scena i to w kultowym filmie.

To była idealna trampolina do dalszych sukcesów aktorskich. Te jednak nie przyszły i to z prostego powodu. Klata zrezygnował z grania. Nigdy zresztą tak na dobre nie zaczął, bo pomimo ciekawych wcześniejszych ról, na przykład w "300 milach do nieba", czy w "Dekalogu I", nigdy nie planował kariery aktorskiej. Traktował to jako hobby.

Gdybym granie traktował jak pracę, pewnie bym nie grał - powiedział w wywiadzie dla "Filmu".

Wojciech Klata dzisiaj

Co było po "Chłopakach..."? Rola księdza w reklamie piwa i prowadzenie kilku programów telewizyjnych, między innymi młodzieżowego teleturnieju "Burza mózgów" (2004) i show "Socjopaci" (2006). Tyle. Potem wycofał się z życia publicznego.

A jak dzisiaj wygląda Wojciech Klata? Nie da się ukryć, że przez te 18 lat bardzo się zmienił. Z resztą, zobaczcie sami.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Wojciech Klata - kim jest?

Wojciech Klata urodził się w1976 roku w Warszawie. Przygodę z aktorstwem rozpoczął w młodzieżowym teatrze Kleks, który prowadziła jego mama. Jego starszy brat, Jan, jest reżyserem teatralnym i dramaturgiem.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.