Doda nagrywa czołówkę, a my patrzymy na buty. Ma je też Agnieszka Woźniak-Starak. Są genialne, ale cena rozbraja

Doda pochwaliła się na Instagramie nową stylizacją. Wygląda świetnie, a w tych samych butach zakochała się nie tak dawno Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak i Doda nie pałają do siebie sympatią. Panie poróżniły się w lutym 2014 roku, kiedy doszło między nimi do szarpaniny w jednym z chorzowskich klubów. Piosenkarka była wściekła na dziennikarkę, kiedy ta w swoim programie "Na językach" oczerniła jej bliskich z Ciechanowa. Od tamtego czasu Rabczewska nie jest promowana przez TVN, z którym na co dzień związana jest Woźniak-Starak. Nie zmienia to jednak faktu, że panie mogą stanowić dla siebie inspirację lub po prostu uwielbiać te same modowe perełki. Sami spójrzcie. Tym razem połączyły je buty.

Zobacz wideo Plakat filmu Dody wzorowany plakatem z filmu „Diabeł ubiera się u Prady"?

Doda nagrywa czołówkę, a my patrzymy na buty. Ma je też Agnieszka Woźniak-Starak. Są genialne, ale cena rozbraja

W połowie sierpnia w kinie Helios w warszawskim Blue City pojawiła się Agnieszka Woźniak-Starak, która poprowadziła część otwarcia podczas premiery "Czarnej owcy". Dziennikarka postawiła na ciemny "look", do którego dopasowała torbę od Balenciagi oraz mieniące się w blasku fleszy sandałki na szpilce od Mach&Mach.

POLECAMYDoda została zapytana o pogodzenie się z Woźniak-Starak. Wybrnęła. Postawiła jednak jedno "ale"

Doda z kolei wskoczyła w buty projektu gruzińskiej marki w poniedziałek podczas nagrań czołówki do jej pierwszych warsztatów online, które zatytułowała: "spie*****ć sobie życie prywatne i tanecznym krokiem wyjść z czarnej du*y". 

Doda, Agnieszka Woźniak-StarakDoda, Agnieszka Woźniak-Starak screen IG / KAPiF

Musimy przyznać, że srebrne sandałki lepiej pasują do stylizacji Rabczewskiej, co nie zmienia faktu, że portfel obu pań nieco się uszczuplił. W polskim sklepie z markami luksusowymi za opisywane wyżej buty należy zapłacić aktualnie 5759 złotych.

Buty Mach&MachButy Mach&Mach screen Moliera2

ZOBACZ TEŻDoda znów wbija szpilę Agnieszce Woźniak-Starak. Internautów rozbawił jej komentarz

Więcej o: