Klaudia Halejcio świętowała 31. urodziny niczym gwiazda rocka. Impreza luksusowa, ale prezent? Kosztował prawie 10 tys. zł

Klaudia Halejcio pochwaliła się na Instagramie swoją urodzinową imprezą. Trzeba przyznać, że się działo - i to dużo!

Klaudia Halejcio obchodziła urodziny 13 września, jednak dopiero w miniony piątek wyprawiła huczną imprezę. Z okazji skończenia 31 lat zaprosiła do swojej luksusowej willi najbliższe przyjaciółki, w tym również znane nazwiska - Honoratę Skarbek i Patricię Kazadi. Aktorka pochwaliła się również bardzo drogim prezentem, który kosztował niemal dziesięć tysięcy złotych.

Zobacz wideo Halejcio opowiedziała o swojej drogiej willi

Klaudia Halejcio świętowała 31. urodziny niczym gwiazda rocka. Impreza luksusowa, ale prezent? Kosztował ponad 10 tys. zł

Aktorka zorganizowała imprezę w swoim przestronnym domu. W pomieszczeniu bez problemu zmieścił się stół na kilkanaście osób, a także liczne dekoracje. Nie zabrakło kolorowych balonów oraz pięknej, złotej zastawy.

Urodziny Klaudii HalejcioUrodziny Klaudii Halejcio instagram/klaudiahalejcio

Halejcio tego dnia nie zamierzała gotować. Zamówiła ogromny catering, który przygotował efektownie podane sushi. W kuchni znajdował się barek, gdzie każda z zaproszonych przyjaciółek mogła przygotować sobie ulubione drinki.

Urodziny Klaudii HalejcioUrodziny Klaudii Halejcio instagram/klaudiahalejcio

Klaudia na tę specjalną okazję wybrała krótką sukienkę, która składała się z dwóch warstw. Połączenie bieli oraz srebrnych cekinów pięknie podkreśliło opaleniznę aktorki. Do tego dobrała buty z przezroczystego materiału na wysokim obcasie.

Na urodzinach nie mogło zabraknąć tortu. Ten również sprawiał spore wrażenie, tym bardziej, że Klaudia stwierdziła, że lepszego jeszcze nie jadła. Zdjęcia wypieku oraz kadry z imprezy Halejcio znajdziecie w naszej galerii.

Przyjaciółki Klaudii przygotowały dla niej nie lada niespodziankę. Kupiły jej luksusową torebkę z domu mody Louis Vuitton. Ceny charakterystycznego modelu Papillon Trunk zaczynają się od ok. 1800 funtów, czyli niecałych dziesięciu tysięcy złotych.

Urodziny Klaudii HalejcioUrodziny Klaudii Halejcio instagram/klaudiahalejcio

Cena torebkiCena torebki screen www.cocoon.club

Mają gest!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.