Oliwia Bieniuk wprost o swoich preferencjach w miłości. "Lubię być zdobywana" [POLTEK EXCLUSIVE]

Oliwia Bieniuk śmiało stawia kroki w show-biznesie. A co z jej prywatnym życiem? Tylko Plotkowi opowiedziała, czy jest gotowa na miłość.

Oliwia Bieniuk zyskuje popularność na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka postanowiła się usamodzielnić i sama zapracować na rozgłos. Wzięła udział w kilku sesjach modowych, a teraz przyszedł czas na taneczne show Polsatu.

Zobacz wideo Czy Oliwia Bieniuk jest gotowa na miłość?

Skecz kabaretowy, Mateusz MorawieckiKabaret użył wypowiedzi premiera w "Milionerach". Skecz stał się hitem

Oliwia Bieniuk o miłości od pierwszego wejrzenia [POLTEK EXCLUSIVE]

W "Tańcu z Gwiazdami" Oliwii Bieniuk towarzyszy Michał Bartkiewicz. To z nim gwiazda ćwiczy kroki i ramę do kolejnych odcinków tanecznego show. A trzeba przyznać, że jury ostro ocenia jej wysiłki. Tuż po zejściu z anteny, reporter Plotka wypytał Oliwię o szczegóły jej prywatnego życia. Między innymi był ciekaw, czy jest gotowa na miłość.

Zawsze i wszędzie - odparła ze śmiechem gwiazda.

Jej partner w programie Michał Bartkiewicz rozwinął temat i stwierdził, że nigdy się nie jest gotowym na takie zdarzenia, one przychodzą nagle. Porównał też uczucie do tańca, uznając, że tak samo nie jest się gotowym na idealny występ taneczny.

Na pytanie, czy wierzą w miłość od pierwszego wejrzenia, zgodnie stwierdzili, że tak, choć Oliwia miała zastrzeżenia:

Nigdy takiej miłości nie doświadczyłam. (...) Lubię być zdobywana, ale to dlatego, że jestem kobietą - wyjaśniła Oliwia.

Nie mogło zabraknąć pytania o ich wspólne doświadczenia, czyli udział w tanecznym show. Czego najbardziej się boją na parkiecie?

Chyba jakieś pomyłki, takiej drastycznej, typu wywrócenia się lub, że suknia zaplącze się w obcas - odrzekła Oliwia
Ja zawsze obawiam się upadku, że gdzieś powinie mi się noga, czy że niechcący podstawimy sobie nogi - wyjawił jej partner Michał Bartkiewicz.

Rolnik szuka żony, Elżbieta"Rolnik szuka żony". Rolniczka dostała listy, a wśród nich... Jego dobrze znamy

Co jeszcze opowiedziała Oliwia? Tego dowiecie się naturalnie z naszego wideo nad tekstem. Kibicujecie parze w "Tańcu z Gwiazdami"?

Więcej o: