Marta Kaczyńska opublikowała nostalgiczne zdjęcie. Na jej wpis zareagował... Andrzej Duda

Marta Kaczyńska opublikowała melancholijne zdjęcie znad morza. Wśród obserwatorów, którzy zareagowali na wpis, znalazł się prezydent Andrzej Duda.

Marta Kaczyńska na co dzień wychowuje trójkę dzieci, ale mimo to znajduje czas na chwile relaksu spędzone w internecie. Córka Marii i Lecha Kaczyńskich aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, a na Instagramie zyskała grono ponad 15 tysięcy obserwujących. A wśród nich jest przynajmniej jedna wyjątkowa osoba - prezydent Andrzej Duda.

Zobacz wideo Chris Cugowski o słowach Dudy, „że młodzi lekceważą muzykę Krawczyka"

Marta Kaczyńska publikuje zdjęcie znad morza, prezydent Andrzej Duda reaguje

Marta Kaczyńska w sieci dzieli się z internautami kadrami z codziennego życia. 41-latka mieszka w Trójmieście, więc często odwiedza nadmorskie plaże. Uwielbia przy tym fotografować nieokiełznaną przyrodę, a efekty publikuje na Instagramie. 

 

Ostatnio na portalu opublikowała zdjęcie spokojnego morza, nad którym zwisają czarne chmury. Pomiędzy ciemnymi kłębami możemy jednak dostrzec promienie słoneczne. Czy jest to zdjęcie symboliczne? Być może, Kaczyńska jednak nie zdecydowała się na żaden opis bądź hasztag. Pomimo to post został polubiony przez 145 osób, wśród których znalazł się urzędujący prezydent Andrzej Duda.

Andrzej Duda aktywnie działa na Instagramie. Zaliczył przy tym już kilka wpadek

Andrzej Duda dosyć chętnie udziela się na Instagramie. Nierzadko decyduje się również na skomentowanie zdjęcia któregoś użytkownika, a taka reakcja zawsze jest zauważona przez media. Ostatnio komentarz od głowy państwa pojawił się pod zdjęciem ślubnym Joanny Opozdy oraz Antoniego Królikowskiego. Andrzej Duda polubił również wpis Edyty Pazury, który zakończony był dosyć kontrowersyjną puentą: miej wyj...ne, a będzie Ci dane.

Więcej o: