Andrzej Duda polubił zdjęcie Edyty Pazury. Treść postu ciekawa. "Miej wyj***ne, a będzie ci dane"

Ostatnia aktywność Andrzeja Dudy na Instagramie może być sporym zaskoczeniem. Prezydent naszego kraju polubił post Edyty Pazury.

Andrzej Duda dał "serduszko" Edycie Pazurze, która na Instagramie opisywała swoje medialne doświadczenia. Tłumaczyła, że szczerość nie zawsze była dobrze odbierana, ale dziś planuje działać i nie przejmować się tym, co pomyślą inni. "Miej wyj***ne, a będzie ci dane" - czytamy.

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności

Andrzej Duda rozmawiał z królem Jordanii przez niepodłączony telefon?Andrzej Duda rozmawiał przez niepodłączony telefon? Rzecznik prezydenta komentuje

Andrzej Duda polubił post Edyty Pazury

Andrzej Duda ma swoje konto na Instagramie i co jakiś czas wrzuca posty. Wydaje się, że prezydent faktycznie sam je prowadzi, o czym świadczyłby ostatnie polubienie, którym została obdarowana Edyta Pazura. Żona Cezarego Pazury chętnie dzieli się w sieci codziennymi przemyśleniami. Jedno z nich najwyraźniej wyjątkowo spodobało się prezydentowi. Edyta opisała swoje doświadczenia dotyczące "najgorszego momentu w życiu".

Dokładnie rok temu cztery ściany sypialni były całym moim światem. Każde wyjście na zewnątrz wiązało się z niebotycznym wysiłkiem, niczym wyprawa na Kilimandżaro. To był jeden z gorszych momentów w moim życiu, a gdy przyznałam się publicznie, że nie poradziłam sobie sama ze sobą, było chyba jeszcze gorzej. Posągowa i niczym niezniszczalna wizja mnie samej runęła i zaczęłam długi proces godzenia się, że nie jestem z żelaza i że każdy ma granice, których przekroczenie bywa katastrofalne w skutkach dla naszego zdrowia i umysłu.
 

Zobacz też: Andrzej Duda świętuje, bo zapisał się na szczepienie. W takim luzackim wydaniu dawno go nie widzieliśmy: Mega koszulka

W dalszej części zaprosiła fanów do śledzenia jej poczynań na YouTubie. Ostatnio razem z Czarkiem zdecydowała się na nagrywanie podcastu. Ponadto zaznaczyła, że czuje się jak bajkowa postać Jam Łasica, a jej życiowym mottem jest: Miej wyj***ne, a będzie ci dane. 

Dzisiaj nadal idę pod prąd. (...) Będę tworzyć koncepcje oraz realizacje różnych projektów medialnych czyli to, co kocham najbardziej. Założyłam kolorowe okulary, a moim życiowym motto, zgodnie z tym, co mówiłam w pierwszym podcaście, który nagrałam z Czarem, jest: Miej wyj***ne, a będzie ci dane. Podcast do wysłuchania na YouTube, a my nazywamy się tam Typ i Typiara. Czuję się normalnie jak Jam Łasica. I jeszcze se fotel kupiłam.

Instagram Edyty PazuryInstagram Edyty Pazury instagram.com@edyta_pazura

Andrzej DudaDuda złożył życzenia maturzystom i popełnił kilka błędów. Kolejna wpadka prezydenta

To właśnie ze względu na ten fragment dziwimy się, że Andrzej Duda polubił wpis. Oczywiście, ma do tego prawo, ale reakcja przy poście z wulgarnym podsumowaniem nie wygląda najlepiej. Można wręcz odnieść wrażenie, że Duda nie doczytał go do końca, a nawet jeśli - głowie państwa raczej nie przystoi reagowanie na tego typu instagramowe aktywności. 

Więcej o: