MTV VMA. Jennifer Lopez w kusej mini zachwyca nogami, Madonna jak zwykle, a Megan Fox? Mogła darować sobie tę "sukienkę"

Tegoroczna gala MTV Video Music Awards przechodzi do historii. Jak prezentowały się gwiazdy na ściance i scenie?

Camila Cabello promuje aktualnie najnowszy singiel "Don't go yet", który utrzymany jest w klimatach latino. Zanim jednak artystka wystąpiła na scenie podczas MTV VMA, pozowała na ściance. Nie można było przejść obok niej obojętnie. Wyglądała jak opakowanie na prezent, choć połączenie kolorystyczne bardzo trafione.

Camila CabelloCamila Cabello Agencja Wyborcza.pl

Choć zaledwie dwa dni temu Jennifer Lopez zaliczyła na ściance w Wenecji wielki powrót z Benem Affleckiem, w niedzielę wieczorem brylowała już na imprezie w Nowym Jorku. Ze sceny zapowiadała piosenkę roku, wdzięcząc się w stronę publiczności oraz fotoreporterów w wiązanej mini oraz topie ze sznurowanym dekoltem. Cóż, ona naprawdę może sobie na to pozwolić. Wygląda fenomenalnie, natomiast Madonna...

Jennifer LopezJennifer Lopez Agencja Wyborcza.pl

Madonna rozwijała karierę, wzbudzając kontrowersje i szokując scenicznym wizerunkiem. Podczas MTV VMA nie było inaczej. Po scenie paradowała w skórzanym stroju, który wyglądał jak przebranie policjantki z erotycznego sklepu oraz wysokich obcasach. Aby nie zmarznąć, narzuciła na kuse wdzianko beżowy płaszcz od Burberry.

MadonnaMadonna Agencja Wyborcza.pl

Zdecydowanie inną taktykę przyjęła Billie Eilish. Młoda artystka pozowała na ściance w ciężkich butach i... bluzie. Absolutnie nie jesteśmy fanami tego "looku".

Billie EilishBillie Eilish Agencja Wyborcza.pl

Wielu nowych fanów z pewnością zyska Megan Fox. Jedna z najpiękniejszych kobiet świata paradowała po czerwonym dywanie w cielistej sukience, pod którą miała BARDZO kusą bieliznę. Równie dobrze mogła darować sobie pasiastą kreację.

Megan FoxMegan Fox Agencja Wyborcza.pl

Klikajcie tam, naprawdę jest kilka perełek i... Sami spójrzcie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.